دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , 01 June 2020
تاریخ انتشار : ۱۳ بهمن ۹۳
ساعت انتشار : ۷:۱۵ ب.ظ
چاپ مطلب

گزارش تصویری از افتتاح طرحهای دومین روز دهه فجر در ماسال

در دومين روز از دهه مبارك فجر، 2 طرح پرورش ماهيان سردآبي و گرمآبي در شیخ نشین و میرمحله شاندرمن، يك مرغداري گوشتي در روستای گنذر ماسال و يك گلخانه در روستای شیخ نشین شاندرمن به بهره برداري رسيد.

در دومين روز از دهه مبارك فجر، ۲ طرح پرورش ماهيان سردآبي و گرمآبي در شیخ نشین و میرمحله شاندرمن، يك مرغداري گوشتي در روستای گنذر ماسال و يك گلخانه در روستای شیخ نشین شاندرمن به بهره برداري رسيد.

به گزارش ماسال نیوز، طرح پرورش ماهی سردآبی در دهستان شیخ شاندرمن با ظرفیت ۶ تن، با ۲۰ میلیون تومان اعتبار از شرکت کارآفرینی و اشتغالزایی نگار نصر بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان و ۷ میلیون تومان آورده شخصی و با مدیریت محسن گل بن صبح امروز دوشنبه بصورت رسمی افتتاح شد.

ماسال نیوز

همچنین صبح امروز طرح پرورش ماهی گرم آبی سعید جودی در روستای میرمحله شاندرمن در مساحت ۲ هکتار با ۲۵ میلیون تومان اعتبار از محل تسهیلات بسیج سازندگی سپاه ناحیه ماسال بصورت رسمی به بهره برداری رسید. با اجرای این طرح برای ۲ نفر بصورت مستقیم و برای ۵ نفر بصورت غیر مستقیم اشتغال زایی شد.

طرح پرورش ماهی گرم آبی سعید جودی

طرح پرورش ماهی گرم آبی سعید جودی

طرح پرورش ماهی گرم آبی سعید جودی

طرح پرورش گیاهان زینتی سیکاس، شمشاد، چمن و … از دیگر طرح های اقتصاد مقاومتی سپاه ناحیه ماسال بود که با ارائه تسهیلات ۱۱ میلیون تومانی از سوی شرکت کارآفرینی و اشتغال زایی نگار نصر گیلان توسط خانم پرستو گل چهره در دهستان شیخ نشین شاندرمن اجرایی و به بهره برداری رسید. در این طرح گیاهان زینتی در ۱۲۰ متر فضای گلخانه ای و حدود ۳۰۰ متر فضای باز پرورش داده می شوند.

ماسال نیوز مزرعه پرورش سیکاس

طرح مرغداری ۲۵۰۰ قطعه ای روستای گنذر ماسال از دیگر پروژه های اقتصاد مقاومتی شهرستان ماسال بود که توسط شهرام فاضلی، فارغ التحصیل رشته اقتصاد دانشگاه شهید بهشتی و با اعتبار ۲۵ میلیون تومانی بسیج سازندگی سپاه ناحیه ماسال و ۲۵ میلیون تومان آورده شخصی به مرحله بهره برداری رسیده و در آن برای سه نفر بصورت مستقیم شغل ایجاد شده است.

ماسالنیوز طرح اقتصاد مقاومتی

ماسال نیوز طرح اقتصاد مقاومتی در ماسال

انتهای پیام/


تست
تست