یکشنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۱ , 25 September 2022

تاریخ انتشار : ۰۲ فروردین ۹۸
ساعت انتشار : ۹:۰۷ ق.ظ
چاپ مطلب
خاطره‌ای از شهید دوم فروردین‌ماه شاندرمن؛

شهیدی که آرزوی مرگ در دوران جوانی داشت!

شهید #جوزعلی_نادری در آغازین ساعات سال ۶۱ در دوم فروردین ماه در منطقه دشت عباس و در عملیات فتح‌المبین با اصابت تیر بین دو قفسه سینه به درجه ر فیع شهادت نائل آمد.

به گزارش #ماسال_نیوز؛ مرحومه #روشن_معصومی مادر شهید #جوزعلی_نادری در خصوص این شهید والامقام می‌گفت: زمانی که برای جوزعلی حامله بودم چندین بار در خواب دیدم که فرزندم در حال پرواز است و این خواب را برای هیچ یک از دیگر فرزندانم ندیده بودم.

#محمدعلی_نادری برادر شهید جوزعلی نادری نیز با ذکر خاطره‌ای از این شهید بزرگوار می‌گوید: جوزعلی همیشه می‌گفت آدم باید در سنین جوانی بمیرد در این صورت است که هیچ وقت نامش فراموش نمی‌شود. این جمله را ۱۵ فروردین ۶۱ زمانی که در راه مدرسه بودم و خبر شهادت جوزعلی را به من دادند در ذهنم مرور کردم و واقعاً جوزعلی نه تنها فراموش نشده است بلکه بنا به آیات قرآن کریم نمرده است و نزد خداوند روزی می‌خورد.

شهید #جوزعلی_نادری در آغازین ساعات سال ۶۱ در دوم فروردین ماه در منطقه دشت عباس و در عملیات فتح‌المبین با اصابت تیر بین دو قفسه سینه به درجه ر فیع شهادت نائل آمد و سرانجام در گلزار شهدای #شاندرمن به خاک سپرده شد.


    همچنین بخوانید :