شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۲۰ فروردین ۹۸
ساعت انتشار : ۱:۳۴ ب.ظ
چاپ مطلب
یادداشت قربان صحرایی چاله‌سرایی؛

من هم یک پاسدارم

 در چهلمین سالگشت این قطع رابطه، رئیس جمهور روسیاه آمریکا، دونالد ترامپ رسماً سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمانهای تروریستی قرار داد.

به گزارش ماسال نیوز؛ قربان صحرایی چاله‌سرایی در یادداشتی پیرامون قراردادن سپاه در لیست گروه‌های تروریستی از سوی دولت مستکبر آمریکا نوشت:

سوم شعبان المعظم، سالروز میلاد بزرگ پاسدار عالم انسانیت، حضرت حسین بن علی علیهماالسلام و روز پاسدار هست.
این روز را به تمامی پاسداران حریم اسلام و وطن، مدافعان راستین میهن و حرم و ناموس و شرف، تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.
امسال روز پاسدار مصادف شده با سالروز قطع رابطه رژیم پلید و مستکبر، دولت تروریسم بالذات، آمریکای خونخوار با جمهوری اسلامی ایران در سال ۱۳۵۸.
در چهلمین سالگشت این قطع رابطه، رئیس جمهور روسیاه آمریکا، دونالد ترامپ رسماً سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست سازمانهای تروریستی قرار داد.
حال آنکه سپاه، نیرویی است که تمام قد در خدمت ایران و انقلاب و ملت بزرگ ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف دفاعی، امنیتی، سازندگی، جهاد و دفاع از حریم ائمه اطهار علیهم السلام و قرآن کریم قرار دارد و این مهم بر امت ایران اسلامی، و دیگر آزادگان جهان پوشیده نیست.
نمونه‌اش هم اکنون حضور و کمک و مساعدت سپاه در امداد و نجات سیل زدگان استانهای گلستان، مازندران، فارس، لرستان و خوزستان است که در کنار ارتش دلاور اسلام به همراه بسیجیان و دیگر اقشار مردمی با تمام توان در حال خدمت است.
اگر چنین سازمان ارزشمندی با نیروهای توانمند و مخلصش از سوی شیطان بزرگ، تروریسم خوانده می‌شود باید بگویم من هم اگر لایق باشم یک پاسدار و تروریستم و به این لقب افتخار می‌کنم.
چنانچه روزی در مرزهای خرمشهر، آبادان، سوسنگرد، دزفول، سومار و قصرشیرین در نبرد با صهیونیسم جهانی مقابل بیش از سی کشور به سرکردگی همین آمریکای پلید که صدام عفلقی نمایندگی‌اش را برعهده داشت، می‌جنگیدیم، اما امروز سپاه قدرتمند ما، مرز سیاسی و امنیتی ما را به سواحل مدیترانه رسانده و با تسخیر دل ملتهای عراق و شامات و حکومت بر چنین قلوبی، تصور باطل هر نوع حمله نظامی را تا بدانجا از ملت ما دور کرده و در عین حال پایگاه استکبار جهانی، سگ وحشی و غده سرطانی اسرائیل غاصب را به وحشت انداخته و امن و آسایش آنان را سلب کرده است.
آیا وجود چنین سلحشوران دلاورمرد و قدرتمندی مایه مباحات و افتخار نیست؟ البته که هست. چنانچه روزی حضرت روح الله فرمود: اگر سپاه نبود، کشور هم نبود، آن پیر فرزانه چنین روزهایی را در آئینه روزگار پیش رو به زیبایی سیر می‌کرد. و همین است که بعد از چهل سال از قطع رابطه، شیطان پلید چنین نهاد انقلابی، مردمی و ولایی را در فهرست سیاهی قرار می‌دهد که خود در رأس آن قرار دارد. چه آنکه تولید و پرورش و تجهیز و پشتیبانی همه جانبه ی سازمان‌های تروریستی به نام سازمان منافقین، القاعده، بوکوحرام و جدیدترینش، داعش خونخوار را خود در کتابها و گزارشات و سخنرانیهای گسترده خود رسماً و شفاهاً و کتباً بارها اعلام کرده‌اند.
حال که بغض و کینه دشمن بر مدار صفتی که خود لایق آن است می‌چرخد، شایسته است این لقب را موهبتی فرض کنیم از باب عدو شود سبب خیر گر خدا خواهد، که نصیب سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شده، چه آنکه دست قدرتمند او را برای تنبیه هر نوع تروریسم دولتی، بخصوص ارتش خونریز و تروریست پرور آمریکا بازتر می‌گذارد.
به امید پیروزی نهایی اسلام ناب محمدی بر کفر و الحاد و تفرعون و طاغوت و به امید ظهور هرچه زودتر عدل گستر هستی، حضرت صاحب العصر و الزمان (عج).