جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ , 20 May 2022

تاریخ انتشار : ۲۱ فروردین ۹۸
ساعت انتشار : ۱:۵۹ ب.ظ
چاپ مطلب
همزمان با روز پاسدار برگزار شد؛

مراسم تجلیل از ۲۲ نفر از مدافعان حرم شهرستان ماسال / تصاویر

فرماندار ماسال با حضور در گردان امام حسین(ع) ضمن پاسداشت روز پاسدار از مدافعان حرم  شهرستان ماسال تجلیل به عمل آورد.

به گزارش ماسال نیوز؛ محمدجواد عامر هم‌زمان با روز پاسدار با حضور در گردان امام حسین (ع) ماسال با تبریک اعیاد شعبانیه و روز پاسدار از تمامی مدافعان حرم گردان امام حسین (ع) شهرستان ماسال تجلیل و قدردانی به عمل آورد.

وی با بیان اینکه مدافعان حرم گوهرهای نورانی این شهر هستند و راه زندگی کردن و راه اقتدار و افتخار را به ما یاد دادند افزود: دشمنان با توطئه‌های خود نمی‌توانند تفرقه‌افکنی کنند، ایمان و اعتقاد مردم آن‌ها را به سعادت می‌رساند همان‌طور که در سیل اخیر که اکثر استان‌ها با آن درگیر بودند دیدیم که حضور نیروهای سپاه و ارتش و بسیج در کنار مردم مایه دلگرمی آن‌ها  بوده و با همبستگی توانستد مشکلات را مرتفع کنند که این نشانه ایمان و اعتقاد است که با وجود این همه مشکلات و حوادث غیر مترقبه باز هم مردم شکر خدا را می‌کنند.

عامر با اشاره به قرار دادن سپاه در لیست تروریست از سوی آمریکا افزود: هر چند دشمنان ما با نسبت دادن  واژه‌های بسیار سخیف می‌خواهند دشمنی خود را با انقلاب نشان دهند ولی این نشانگر این است که  انقلاب ما پویا و زنده هست و در مسیر صحیح قرار دارد.

فرماندار ماسال با ابراز امیدواری در خصوص به عمل رساندن رهنمودهای ولایت از سوی مسئولین گفت: امیدواریم با دعای دل‌های پاک شما عزیزان بتوانیم آن چیزی که درشان مردم عزیز ایران است را انجام دهیم و شرمنده شهدای عزیز نشویم .

در پایان این همایش از ۲۲  مدافع حرم شهرستان ماسال و کارکنان بازنشسته گردان امام حسین (ع) با اهدای جوایزی  تقدیر به عمل آمد.