پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۲۳ فروردین ۹۸
ساعت انتشار : ۶:۵۷ ب.ظ
چاپ مطلب
فعال اصلاح طلب:

فرماندار ماسال بی‌انگیزه نیست …

فعال اصلاح‌طلب ماسال به یادداشت مدیرمسئول ماسال نیوز و انعکاس آن در یک پایگاه خبری اصلاح طلب واکنش نشان داد.

به گزارش ماسال نیوز، ايرج قاسم‌زاده، فعال اصلاح‌طلب در پاسخ به یادداشت سید هادی منفرد مدیرمسئول ماسال نیوز و انعکاس آن در یک پایگاه خبری اصلاح طلب (تالش فردا) درباره عدم بازگشایی برخی سردهنه‌های کشاورزی ماسال و شاندرمن واکنش نشان داد و نوشت:

محمدجواد عامر مدیری با تجربه و کاربلد است و اشرافیت کامل بر امور شهرستان دارد و مدیریت بی‌بدیل ایشان در حوزه اجرایی و مدیریت سیاسی شهرستان بر کسی پوشیده نیست. عملکرد ایشان را درست و آگاهانه داوری کنیم و از پیش‌داوری پرهیز کنیم و به قول امام علی (ع): قضاوتی که با تکیه بر ظن و گمان باشد، از عدالت برکنار است.

 

در آستانه سال زراعی امسال، دوبار سردهنه‌های شهرستان بازسازی و استخرهای زراعی شهرستان نیز لایروبی شده‌اند. بازسازی سردهنه‌ها چون با شن انجام می‌گیرد بر اثر سیلاب تخریب می‌شود و مجدداً باید ساخته شود. هم‌اکنون دو دستگاه بیل مکانیکی از سوی امور آب و بخش خصوصی در جهت بازسازی در شهرستان مستقر و در حال کار هستند. از آنحایی که تا بیستم فروردین هرگونه فعالیت عمرانی و حفاری و کنده‌کاری ممنوع بود کارهای فوق‌الذکر پیش از موعد با دستور فرماندار محترم در سطح شهرستان صورت گرفته است و هیچ‌گونه نگرانی برای کشاورزان زحمتکش ماسال و شاندرمن در آن خصوص وجود ندارد.

 

متهم کردن مسئولان ارشد شهرستان را به بی‌انگیزگی و جلسه با احزاب و حامیان دولت به بهانه عدم بازگشایی یکی دو تا از سر دهنه‌ها شهرستان که شرح آن در پاراگراف فوق ارائه شد بدور از انصاف است. ضمن اینکه اداره آبیاری متولی اصلی مدیریت آب زراعی و انهار کشاورزی شهرستان است و در خصوص عملکرد خود باید پاسخگوی کشاورزان باشد و از اینکه دوستان با هوشمندی توپ را از زمین اداره آبیاری به زمین مدیریت ارشد شهرستان پرتاب می‌کنند؛ ناشی از نگرانی دیدار عیدانه فرماندار محترم شهرستان با حامیان دولت است که شرح آن دیدار در رسانه‌ها منعکس شد که چیزی جزءمطالبه‌گری در حوزه‌های مختلف خصوصاً مسئله آب زراعی و بازگشایی سردهنه‌ها نبود. از سویی دیگر، دیدارهای نوروزی با فرماندارشهرستان یک امر طبیعی و مرسوم است و این گونه دیدارها در همه شهرستان‌ها صورت می‌گیرد.

 

فرماندار شهرستان با نگاهی هوشمندانه همه حوزه‌ها را فعالانه روزانه رصد می‌کند وهمواره پای کار بوده، کما اینکه در ایام نوروز به طور مستمر در محل کار حضور داشت و بازدیدهای زیادی در مناطق مختلف شهرستان از پایگاه‌های امدادی و نقاط خطرساز ییلاقی داشته‌اند. مع‌الوصف عتاب قرار دادن فرماندار محترم از سوی یک رسانه خاص برای بنده و همه حامیان دولت امری عادی است ولی همراهی و همصدایی رسانه‌ی مدعی اصلاح‌طلبی با آن مورد انتظار نبود و این اتفاق نظر قدری جای تأمل و واکاوی دارد.