دوشنبه ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ , 01 June 2020
تاریخ انتشار : ۰۷ مرداد ۹۸
ساعت انتشار : ۲:۰۳ ب.ظ
چاپ مطلب
کوتاه نوشت؛

بیایید کار انتخاباتی کنیم / ۵

در مطلب قبلی از این گفتیم که تا وقت باقی‌ست شایستگان را برای کاندیدا شدن دعوت کنیم. قبول دارم که کار سختی‌ست. اما شاید جواب منفی دادن به یک عده احساس تکلیف کرده، کار ساده‌تری باشد.

سید مجتبی نعیمی – در مطلب قبلی از این گفتیم که تا وقت باقی‌ست شایستگان را برای کاندیدا شدن دعوت کنیم. قبول دارم که کار سختی‌ست. اما شاید جواب منفی دادن به یک عده احساس تکلیف کرده، کار ساده‌تری باشد.
همیشه با نزدیک شدن به ایام انتخابات، شاهد از آب نمک بیرون آمدن یک مشت احساس تکلیف کرده‌ی خود آجیل مشکل گشا پندار هستیم. آدم‌هایی که معلوم نیست به چه دلیلی فکر می‌کنند از ازل، قبای نمایندگی مجلس را فقط برای ایشان دوخته‌اند.
در کنار این جماعت، در هر دوره انتخابات شاهد قلیان هیجان تازه به دوران رسیدگان سیاسی نیز هستیم که هنوز انگور نشده، طمع مویز شدن برداشته‌اند. یک عده آدم پرت از دنیای سیاست، چه رسد به نمایندگی مجلس.
باور کنید اگر ما در این دوره انتخابات، هیچ کاری نکنیم اما فقط مانع از حضور بی‌دلیل آدم‌های بی‌ربط به نمایندگی مجلس شویم، خیلی کار کرده‌ایم.
اگر در هر کدام از جلساتی که به نام آشنایی با داوطلبان برگزار می‌شود، نظر منفی خود نسبت به حضور ایشان را اعلام کنیم، گام مهمی در جهت کاهش تعداد افراد بی‌ربط به نمایندگی مجلس برداشته‌ایم.

تست
تست