یکشنبه ۰۳ شهریور ۱۳۹۸ , 25 August 2019
تاریخ انتشار : ۲۲ مرداد ۹۸
ساعت انتشار : ۱۱:۲۴ ق.ظ
چاپ مطلب

سیلی محکم شکری به گوش متخلفان برای احقاق حق مردم!

بعد از ۲۳ سال انحصار و عدم پاسخگویی از طرف گروهی خاص، سال ۹۶ طرح ساحلی گیسوم از طرف شهرداری تالش به مزایده گذاشته شد و شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان تالش برنده مزایده شد.

به گزارش ماسال‌نیوز، روز گذشته اخبار متعددی از درگیری در طرح ساحلی گیسوم تالش در رسانه‌ها منتشر شد. از جمله اینکه محمود شکری نماینده تالش بزرگ چند سیلی بر گوش یکی از افراد مجری فعلی طرح ساحلی گیسوم زده است. اما واقعیت چیست. رسانه آژیم به این موضوع پرداخته است:

بعد از ۲۳ سال انحصار و عدم پاسخگویی از طرف گروهی خاص، سال ۹۶ طرح ساحلی گیسوم از طرف شهرداری تالش به مزایده گذاشته شد و شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان تالش برنده مزایده شد.

پس از جنجال‌های فراوان و عبور از بروکراسی پیچیده اداری شرکت مزبور توانست حقانیت خود را اثبات کرده و دیوان عدالت اداری حکم قطعی مبنی بر اثبات مزایده و تحویل به شرکت توسعه و عمران را صادر و ابهامات را برطرف کرد.

شهردار تالش نیز طبق حکم قطعی دیوان، نامه معاون وزیر کشور، مصوبه هیئت تطبیق فرمانداری تالش و در چارچوب قانون، قرارداد اجاره طرح و واگذاری یکساله طرح به شرکت مزبور را در سال ۹۷ امضا کرد.

اما با توجه به اینکه قریب به ۲ سال از برگزاری مزایده می‌گذرد، تاکنون طرح مزبور به شرکت توسعه و عمران تحویل نشده و هر بار که شهرداری تالش اقدام به تحویل طرح به شرکت برنده کرد با مقاومت مدیریت قبلی و ایجاد درگیری مانع شد! انگار که در تالش، قانون در بی‌قانونیست!!!

ماجرا پس از طرح دعوی در «مراجع قضایی» و کش وقوس‌های فراوان، بالاخره ظهر دیروز یکشنبه بیستم مرداد، هیئتی متشکل از نماینده تالش، شهردار و اعضای شورای شهر تالش، مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت تعاونی توسعه و عمران پیشگامان تالش برای تحویل به دفتر مدیریت گیسوم می‌روند تا در حضور مدیریت قبلی این تغییر و تحول صورت پذیرد.

اما مدیریت قبلی که از قضا از کارکنان شهرداری تالش نیز است، غایب و آنچه که در انتظار هیئت مذکور بود چیزی نیست جز توهین، فحاشی و کتک‌کاری و البته بعد از درگیری مظلوم‌نمایی و تغییر واقعیت در رسانه‌ها!!

عوامل مدیریت قبلی با مشاهده نماینده و همراهانش به آنان حمله‌ور شده و شروع به فحاشی و توهین می‌کنند. در این بین مدیرعامل “شرکت توسعه وعمران پیشگامان تالش” نیز بی‌نصیب نمی‌ماند و به شدت آسیب می‌بیند.

«عوامل مدیریت قبلی» قصد تعرض به نماینده را نیز داشتند که با دخالت همراهان و شهردار تالش ناکام می‌ماند اما در فحاشی، توهین و ناسزا به محمود شکری جبران ناکامی می‌کنند…

تأسف برانگیزتر از این رفتار غیرانسانی، این اتفاقات درحضور گردشگران و مسافرینی رخ می‌دهد که از استان‌های دور و نزدیک میهمانمان هستند و با دیدن این صحنه‌های عجیب و غریب، ناسزاها واهانت‌ها در بهت و حیرت می‌روند …..

فارغ از تمامی احکام صادره از سوی مراجع قضایی و اسناد موجود، طرح ساحلی گیسوم متعلق به شهرداری تالش است و شهرداری تالش مختار است با مزایده یا حتی بدون برگزاری مزایده مدیریت طرح را به هر شخص حقیقی یا حقوقی واگذار (اجاره) نماید. حال به خاطر درگیری‌های گذشته این‌بار شکری نیز هیئت تغییر و تحول به ریاست شهردار را همراهی می‌کند که در بدو ورود به طرح این هیئت مورد بی‌حرمتی و ضرب و شتم قرار می‌گیرند. حال جالب‌تر اینکه برهم زنندگان نظم و قانون‌شکنان، ادعای قانونی نبودن تغییر و تحول و مزایده را عنوان می‌کنند!

به نظر می‌رسد تحویل‌گیرنده طرح قصد درگیری نداشته و نخواهد داشت چون قطعاً به نفعشان نخواهد بود و اساساً نیازی به درگیری برای آنان وجود ندارد و این شهرداری است که باید طرح را به آنان تحویل دهد؛ آغازکننده درگیری و فحاشی از سوی عوامل معلوم‌الحال و افرادی بوده که منافعشان در خطر است.

مردم از رسانه‌ها انتظار دارند به جای وارونه جلوه دادن واقعیت، شرح ماوقع را برای مردم بازگو نمایند!

شکری سیلی محکم دیگری در دفاع از حقوق مردم در گوش متخلفان طرح ساحلی گیسوم برای احقاق حق مردم نواخت.


يک ديدگاه

  1. omidpirzad گفت:

    شکری همه تالشو ول کرده چسبیده به گیسوم توام با اونا برو شکری

تست
تست