شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۲۳ مرداد ۹۸
ساعت انتشار : ۲:۰۸ ب.ظ
چاپ مطلب
نماینده تالش بزرگ:

استاندار سابق گیلان حامی پشت پرده مافیای گیسوم بود / بخش اول

نماینده تالش بزرگ مدعی شد: مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان حامی مافیای پشت پرده مخالفت ها با واگذاری طرح ساحلی گیسوم به برنده قانونی مزایده این طرح بوده است.

 محمود شکری نماینده تالش بزرگ در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز درباره ماجرای درگیری در ساحل گیسوم جهت واگذاری طرح به برنده مزایده این طرح اظهار داشت: طرح ساحلی گیسوم در اسفند ماه سال ۹۶ به مزایده گذاشته شد که بالاترین مبلغ را شرکت تعاونی توسعه عمران پیشگامان تالش پیشنهاد داد. این تعاونی که ۲۰۰۰ نفر عضو دارد برنده این مزایده شد.
وی افزود: بعد اینکه این شرکت برنده مزایده شد فرماندار شهرستان ضمن نامه‌ای درخواست لغو مزایده کرد که این درخواست فرماندار هم به دستور غیرقانونی آقای سالاری استاندار وقت گیلان انجام شد.
نماینده تالش، رضوانشهر و ماسال گفت: در همین خصوص بنده به صورت مکتوب از وزیر کشور سؤال کردم که فرماندار بر اساس کدام قانون درخواست لغو مزایده کرده است که تاکنون وزیر محترم هم به این سؤال پاسخ نداده‌اند و احتمالاً تا یکی دو هفته آینده این سؤال در صحن مجلس مطرح شود.
شکری ادامه داد: مدیرعامل شرکت توسعه عمران تالش نامه‌ای برای بازرسی استانداری زد و ایشان هم نامه‌ای برای فرماندار زده است که این مزایده کاملاً قانونی و با حضور نماینده بازرسی استانداری بوده است و این طرح باید واگذار شود اما متأسفانه فرماندار باز هم تمکین نکرد و این بار مدیر عامل شرکت در دیوان عدالت اداری شکایتی را مطرح کرد و دیوان هم حکم داده است که مزایده کاملاً قانونی بوده و طرح باید واگذار شود اما باز هم اجازه واگذاری به شهرداری را نداده‌اند و دوره شهردار قبل به پایان رسید و شهردار بعدی به سر کار آمد و شهردار جدید هم دو بار برای واگذاری اقدام کرده است اما کسی که کارگر شهرداری و مجری طرح است اجازه این واگذاری را نداده است.
ادامه دارد

تست
تست