شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۰۷ شهریور ۹۸
ساعت انتشار : ۱:۲۷ ب.ظ
چاپ مطلب
همزمان با پنجمین روز از هفته دولت؛

افتتاح پروژه‌های تقویت شبکه برق و آسفالت ماسال به مناسبت هفته دولت

همزمان با پنجمین روز از هفته دولت، 19 پروژه شبکه برق و آسفالت ماسال با حضور مدیر عامل شرکت توزیع برق گیلان به بهره برداری رسید.

به گزارش مااسال نیوز، در پنجمین روز از هفته دولت ۱۹ پروژه تقویت شبکه برق رسانی شهرستان ماسال به صورت نمادین در روستای درخانه ماسال به بهره برداری رسید. برای اجرای این پروژه‌ها که مراسم بهره برداری آن با حضور طالبی مدیر عامل شرکت توزیع برق استان گیلان برگزار شد بالغ بر یک میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه شده است.
افتتاح آسفالت معابر روستای طاسکوه بعد از افتتاح آسفالت معابر روستاهای شالکه و وردوم در روزهای پیشین هفته دولت، دومین پروژه‌ای بود که با حضور مسئولین شهرستان ماسال به بهره برداری رسید. همچنین بعد از حل مشکلات پیش روی پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهر ماسال، کلنگ آغاز عملیات اجرایی آن به دست شهردار و رئیس اداره آب و فاضلاب شهری و مسئولان شهرستان ماسال به زمین زده شد.
عملیات اجرایی پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب شهری ماسال در شرایطی آغاز شد که با اجرای این پروژه ۸۰ درصد از فاضلاب شهر ماسال تصفیه و به چرخه محیط زیست بازخواهد گشت و برای اجرای این پروژه بالغ بر ۲ میلیارد تومان اعتبار هزینه خواهد شد.