چهارشنبه ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ , 08 February 2023

تاریخ انتشار : ۲۳ شهریور ۹۸
ساعت انتشار : ۳:۵۸ ب.ظ
چاپ مطلب
به وقت مردم یک منتشر شد؛

گفتگو با کمال لشکری دبیر حزب مردمسالاری گیلان

نخستین قسمت از برنامه به وقت مردم به سراغ کمال لشکری دبیر حزب مردمسالاری گیلان و چهره جنجالی اصلاح طلبان ماسال رفته است.

به گزارش ماسال نیوز؛ نخستین قسمت از برنامه به وقت مردم «ویژه برنامه جدید ویدئویی ماسال نیوز» به سراغ کمال لشکری دبیر حزب مردمسالاری گیلان و چهره جنجالی اصلاح طلبان ماسال رفته است:

 

دانلود


5 ديدگاه

 1. شاندرمنی گفت:

  یعنی با این همه فجایع و افتضاحاتی که اصلاحاتچی ها از همان سال ۱۳۷۶ با روی کار آمدن خائنی به نام محمد خاتمی ؛ حتی قبل از ان از مجلس ششم, در همه ابعاد سیاسی و اجتماعی و اقتصادی و فرهنگی و … که تا به امروز به اوج خود رسیده به وجود آوردند و همچنان با شدت بر طبل آن می کوبند, این شخص چطوری رویش می شود که با افتخار خودش را از این جریان مفتضح معرفی میکند و از آن دفاع می کند و ووو؟!! یه شیخ ساده لوح و خارج از قاعده ای را آیت الله می نامد و می گوید وقتی مقام معظم رهبری انتخابات ۸۸ را پذیرفت او نیز می بایست ضمن اعتقاد به اعتراض به خاطر رهبر انتخابات را به رسمیت می شناخت, پس چطور خودش با عین اینکه حضرت آقا فتنه رنگارنگ و کودتای رنگین ۸۸ را ((فتنه)) نامید و می نامد و می شناسد, خود این آقای مصاحبه شونده و به اصطلاح رئیس اصلاحاتچی های گلان میگه ما به آن جنبش می گوییم؟! یعنی فتوایی که برای آیت الله خودش! شیخ کروبی صادر می کند پس چرا خود, عامل به فتوای خودش نیست؟! روزگار عجیبی است!! و برخی از اشخاص این روزگار هم عجیب تر!! و بعضی قضایا و اتفاقات آن هم بسیار عجیب تر و !!!

 2. حیف نون! گفت:

  شخصی در وسط یک میدان تره بار ایستاده و به محصولات صیفی و جالیزی و سردرختی و همه محصولات آن , حتی جدول و درخت و سطل زباله و تابلوی سردر مغازه و … همه را تا جاییکه می تواند نظری افکنده. وقتی از وی بپرسی میدان تره بار را چطور دیدی طوری جواب می دهد که تو کاملا متوجه می شوی فقط و فقط و فقط بسیار اندکی از ظاهر این همه عناصری را که دیده و می بیند را می تواند تشخیص دهد که مثلا این میوه سیب است, آن سبزی, شاهی است و آن طرف تر سطل زباله ای قرار دارد, همین. یعنی کوچکترین منفعت و مضرتی را نمی تواند از کنه و ذات این عناصر تشخیص بدهد.
  وقت گذاشتم و این مصاحبه را با دقت و تمام و ((کمال)) گوش دادم؛ در عین اینکه گمان می کنم این شخص مصاحبه شونده شخص محترم و خوبی است اما ذره ای بیشتر از آن مثالی که زدم نمی توان برای ایشان تصور کرد! ما قضایای صدر اسلام را کاملاً در عصر فعلی با تمام ابعادش به شیوه ای جدید در حال تجربه هستیم.

 3. تالش گفت:

  سلام
  برنامه متاسفانه چالش نداشت.بیشتر به تریبون … شبیه بود که مجری سوال پرسید و بعد ساکت شد یارو لشکری هرچی بخواد بگه.مستقیم و غیر مستقیم به اصولگرااها توهین کرد.
  برنامه خوبیه فقط خداوکیلی مجری بیارین بتونه طرف رو به چالش بکشه

 4. بهروز گفت:

  متاسفم برای حزبی که ایشان دبیرباشد لعنت برفتنه گر وفتنه گران درروز عاشورا ۸۸برای مردم رقم زدند
  متاسفم برای مدیرانی ازایشان مشورت میگرند ساعت ۱۰شب باایشان در……جلسه میگذارد
  آیاایشان برای یکبار شده خودرا درمحضر عالم ومردم نظرسنجی کرده چقدر مردمی است نه….

 5. همشهری گفت:

  اصلاح‌طلبی در گیلان به کُما رفت!

  برگزاری جلسه اخیر شورای عالی #اطلاح‌طلبان_گیلان، حاکی از عمق اختلاف، چند دستگی و شکافت نسلی شدید در طیف به اصطلاح اصلاح طلبان گیلان بود که نشان داد، بیمار مذکور به کُما رفته است.
  http://masalnews.ir/77278/