جمعه ۱۰ آذر ۱۴۰۲ , 01 December 2023

تاریخ انتشار : ۰۴ آبان ۹۸
ساعت انتشار : ۱۲:۲۷ ب.ظ
چاپ مطلب
اندر باب اظهارات جدید جعفرزاده؛

سخنان نماینده رشت از روی جهالت یا خیانت؟!

این سخنان یک برانداز نظام و یا رئیس جمهور آمریکا نیست. سخنان جعفرزاده، نماینده مردم رشت است که همزمان با مسئولان اسرائیل و آمریکا خواهان پیوستن ما به این توافق است.

الحاق ایران به FATF برای دور زدن تحریم‌ها ضروری است! این سخنان یک برانداز نظام و یا رئیس جمهور آمریکا نیست. سخنان جعفرزاده، نماینده مردم رشت است که همزمان با مسئولان اسرائیل و آمریکا خواهان پیوستن ما به این توافق است. در واقع FATF نوعی ساز و کار برای جلوگیری از دورزدن تحریم‌هایی است که معمولا دولت تروریست آمریکا علیه کشورها وضع می‌کند. دور زدن تحریم‌ها و جلوگیری از این اقدام موضوع بند ۱۸ فصل اول گزارش FATF است و کشورها را ملزم می‌کند تا با شناسایی شرکت‌های چندلایه و پوششی و ارائیه اطلاعات به شورای امنیت سازمان ملل متحد، لیست موجود را گسترش دهند در این راستا باید در هر کشور مقامات صلاحیت‌دار وظیفه جمع‌آوری این اطلاعات را بر عهده بگیرند.

🔹بندهای ۲۷ تا ۳۰، جزئیاتی پیرامون شناسایی این مسیرها در اختیار قرار می‌دهد که بند ۲۸ به‌طور ویژه به لیست تحریمی ایران ذیل قطعنامه ۲۲۳۱(۲۰۱۵) اشاره دارد. در ادامه ضمن تشویق کشورها برای جلوگیری از دور زدن تحریم‌ها دربند ۳۰ معیارهایی را ارایه می‌دهد که موجب شناسایی این مسیرها می‌شوند.

🔹 حال باید پرسید اظهارات نماینده #رشت از روی جهالت طرح شده است یا خیانت؟! اگر از روی جهالت طرح شده است که وا مصیبتا و اگر از روی خیانت و غرب‌زدگی و غرب‌گرایی طرح شده است که وای بر ما مردم!


يک ديدگاه

 1. بهروز گفت:

  ولله جعفرخان باگروه همه جا …
  هرجناح رای بیاورد اون هم جناحی
  اواخر دوره ریاست جمهوری ضد اون رییس جمهور میشه
  حرف حق ودرست
  نجات جامعه =اطاعات ازرهبری