یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ , 24 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۶ آذر ۹۸
ساعت انتشار : ۳:۴۴ ب.ظ
چاپ مطلب

جعبه سیاه انتخابات تالش هم وارد گود شد / دسته گل “محمدیاری” به رقبا + عکس

“محمدیاری” با بیش از ۴۰۰ نفر از هواداران به طرف فرمانداری تالش حرکت کرد و کارناوال دیگری را در این شهر به راه انداخت.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از خبرنگار ۸دی مستقر در فرمانداری تالش بیست و هفتمین داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس حوزه تالش وارد فرمانداری تالش شد.

“مهدی ولی پناه حویق” با ۳۱ سال سن و کارشناس ارشد حقوق خصوصی اولین ثبت نام هفتمین روز را کلید زد.

 

“بهمن محمدیاری” بیست و هشتمین داوطلب یازدهمین دوره انتخابات مجلس در حوزه تالش ثبت نام کرد.

وی با ۵۱ سال سن متولد ماسال، کارشناس مدیریت دولتی و جانباز است که پیش از این نماینده ادوار پنجم، هفتم و هشتم مجلس شورای اسلامی بوده است.

محمدیاری در گفتگو با خبرنگار ۸دی، از کسب تجربه خود در مجلس سخن گفت و افزود: مجلس شورای اسلامی محل تصمیم گیری برای کشور و استحکام جمهوری اسلامی است.

بیست و هشتمین داوطلب هدف خود را حفاظت و دفاع از انقلاب، وحدت کشور و مردم اعلام کرد.

“محمد یاری” ضمن تاکید بر حقوق مردم گفت: طی دوران نمایندگی و غیر از آن در کنار مردم بودم و در راه تلاش برای مردم هیچ مانعی جلودار من نخواهد بود.

نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی اخلاق مداری و دوری از تک روی احترام به حقوق دیگر داوطلبان به همه ثبت نام کنندگان توصیه کرد.

وی همچنین احترام به رقیب و حقوق آنها را از جمله زمینه های اخلاق مداری بیان کرد.

   

به گزارش ۸دی، جعبه سیاه انتخابات از آن زمان که در رقابت با “سیدمجتبی عرفانی” در مجلس چهارم شکست را پذیرا شد و طرفدارانش گفتند صندوقی که از “ویزنه” آمد “سید مجتبی” را راهی مجلس کرد تا امروز پای ثابت انتخابات مجلس شورای اسلامی است.

چه آن روزی که پیروز انتخابات مجلس بود چه روزی که عرصه را به مرد خاموش انتخابات تالش واگذار کرد و چه روزی که رد صلاحیت شد؛ او امروز با حدود ۴۰۰ نفر از هواداران به طرف فرمانداری تالش حرکت کرد و کارناوال دیگری را در این شهر به راه انداخت.

به گزارش ماسال نیوز، امروز علاوه بر ولی پناه و محمدیاری، سید محمد موسوی، هدایت الله بختیاری، محمدرضا سلامی ریک و وحید اشکانی پلاسی به عنوان داوطلب انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند و تعداد داوطلبان انتخابات تالش به ۳۲ نفر رسیده است.


تست
تست