شنبه ۲۵ مرداد ۱۳۹۹ , 15 August 2020
تاریخ انتشار : ۰۵ دی ۹۸
ساعت انتشار : ۱۰:۰۹ ق.ظ
چاپ مطلب
حمید روحانی در رشت:

قرآن رئیس دولت تدبیر و امید را نفرین کرده است! / اگر می‌خواهید ویژگی‌های خلفای اموی و عباسی را ببینید بروید رئیس‌جمهورتان را نگاه کنید!

سید حمید روحانی از اساتید تاریخ در رشت گفت:: شما اگر می‌خواهید دریابید که معاویه‌ها و خلفای اموی و عباسی چه ویژگی‌هایی داشتند و چه خطری برای اسلام داشتند و چه بلایی بر سر اسلام و ائمه اطهار آوردند بروید رئیس‌جمهورتان را نگاه کنید.

به گزارش ماسال نیوز، حجت‌الاسلام سید حمید روحانی پژوهشگر و استاد تاریخ در مسجد خمیران زاهدان محله پل عراق رشت در اظهاراتی عجیب با بیان اینکه قرآن می‌فرماید قُتِلَ الْخَرَّاصُونَ  اظهار کرد: خداوند در آیه ۱۰ سوره ذاریات می‌فرماید مرگ بر خراصون. خراصون کسانی هستند که با دروغ مردم را به گمراهی می‌کشانند. رئیس این دولت (دولت تدبیر و امید) و عوامل او و همراهان او از خراصون هستند. قرآن این‌ها را نفرین کرده است.

وی افزود: شما اگر می‌خواهید دریابید که معاویه‌ها و خلفای اموی و عباسی چه ویژگی‌هایی داشتند و چه خطری برای اسلام داشتند و چه بلایی بر سر اسلام و ائمه اطهار آوردند بروید رئیس‌جمهورتان را نگاه کنید. تمام آن خصلت‌های ننگین و کثیفی را که خلفای اموی و عباسی داشتند در او جمع شده است. اولین مسئله آن هم این است که بی‌صداقت است. با مردم به راستی و درستی حرف نمی‌زند. پایه زندگی‌اش بر اساس دروغ است. چه زندگی شخصی‌اش و چه زندگی سیاسی‌اش. دکترا و درس حوزوی او تقلبی است. این‌ها ویژگی‌های شاهان و طاغوتیانی است که از خدا بیگانه هستند. از ملت و دین و ایمان و از وجدان بیگانه هستند.

این روحانی پژوهشگر تأکید کرد: جهنمی که رئیس‌جمهور برای کشور درست کرده است راه طاغوتیان است. طاغوتیان وقتی بر کشوری مسلط می‌شوند به مردم دروغ می گویند و به آن‌ها بی اعتنایی می‌کنند و مردم را قابل نمی‌دانند. یکی از کارهایی که کرد این است که مردم را از انقلاب و انقلاب را از مردم جدا کرد. نظام را از مردم و مردم را از نظام به کلی جدا کرد. چرا؟ برای اینکه می‌خواست با آمریکا کنار بیاید و اگر مردم انقلابی در صحنه حضور می‌داشتند موفق نمی‌شد. او انتظار داشت مردم بی تفاوت، دلسرد و سست شوند و او بتواند برای آمریکا فرش قرمز بی اندازد.

وی با بیان اینکه یکی از دلایل اینکه رئیس‌جمهور از اسلام بیگانه است نسبت‌های ناروایی است که به ائمه اطهار داده است ادامه داد: اگر خلفای اموی و عباسی به کسانی پول می‌دادند تا روایاتی را جعل کنند او خودش این کار را انجام می‌دهد. به ائمه اطهار نسبت داد که این‌ها اهل معامله و مذاکره بوده‌اند که اینجا مقام معظم رهبری به اعتراض برخواست. یعنی تو از امام حسین این طور می‌فهمی؟ اما حسین با عمر سعد زیر یک خیمه مذاکره کرد که مثلاً عمر سعد به او چه مقامی می‌دهد؟ این‌گونه بدعت‌گذاری کرد. ائمه اطهار را متهم کرد و زیر سؤال برد. به پیامبر اکرم نسبت ناروا داد. می‌گوید پیامبر پیمان می‌بست آن‌ها پیمان می‌شکستند و دوباره پیامبر پیمان می‌بست. از کجا این‌ها را جعل کرده است. در کدام تاریخ داریم که پیامبر وقتی دشمنان پیمان‌شکنی می‌کردند دوباره پیمان می‌بست.

حمید روحانی افزود: او این‌ها را جعل می‌کند برای اینکه آمریکا مسخره‌اش کرده است و او را به ذلت کشانده است و حالا می‌خواهد دوباره با آن‌ها پیمان ببندد و برجام های دیگری را توافق کنند. برای اینکه این کار را بکند پیامبر را متهم می‌کند. این اسلام، قرآن و خدا و ملت را که نشناخته است این طور به قرآن و دین خیانت می‌کند و بدعت می‌گذارد و تحریف می‌کند.

وی افزود: در جریان بنزین، این درست است که قیمت بنزین باید افزایش پیدا می‌کرد اما روش اجرا یک روش بسیار ابلهانه و خائنانه بود. ما باید بگوییم این دولت به کلی از مملکت‌داری و مصلحت خواهی بیگانه است و هیچی سرش نمی‌شود نمی‌فهمند. به جای اینکه با مردم صحبت کنند و آن‌ها را توجیه کند به یک‌باره قیمت‌ها را سه برابر می‌کند. طبیعی است که در جامعه شوک وارد می‌کند. تو اگر خبر نداشتی پس لایق نبودی. چطور می‌شود تو رئیس شورای امنیت باشی و خبر نداشته باشی؟ اگر خبر داشتی و کوتاهی کردی که خائن بودی. او فکر می‌کند با این‌گونه ترفندها می‌تواند مردم را گول بزند؟! مردم بیدار و آگاهند. فریب نمی‌خورند. ماهیت تو بر ملأ شد. جنایات ۲۵ و ۲۶ آبان به پای این ثبت شد. تا روز قیامت جبین او را سیاه کرد. او در دوران ننگینش خیلی جنایت کرده است. اما دو تا جنایتش با آب زمزم هم پاک نمی‌شود. یکی برجام بود و دیگری همین مسئله ۲۵ و ۲۶ آبان ۹۸ هست. آن لحظه‌ای که مردم توسط این بیگانه‌پرست‌ها به آشوب و اغتشاش کشیده شدند. وحشت‌زده شدند و عزیزانشان کشته شد. خانه‌هایشان غارت شد و آن همه آتش‌سوزی به وجود آمد و جناب رئیس‌جمهور در آغوش خانواده‌اش در خواب ناز فرو رفته بود. بعد هم که بیدار شد چنان خوشحال بود که انگار شب عروسی‌اش است. می‌آید با کمال وقاحت به جای اینکه گریه کند و از اینکه در دولت او به مردم این همه ظلم شد خجالت بکشد می‌آید می‌گوید من هم مثل شما خبر نداشتم!


  همچنین بخوانید :

3 ديدگاه

 1. امین گفت:

  مدتی بود که از افاضات جناب مستطاب دکتر مموتی معجزه هزاره سوم بی بهره بودیم که خوشبختانه از دهانی مبارک ،آنهم دردیار میرزای بزرگ به سمع و نظر ملت آگاه و نکته سنج ایران رسا نیده شد!!.. به امید روزهائی پرازتدبیر و دانائی که توانائی را به ارمغان خواهد آورد…

 2. پارسا گفت:

  حاج آقا سکوت چندین دهه شما و امتال شما مملکت را چنین بدبخت و ملت را مفلوک ساخته است .در برابر تزویر ها ریاکاریها منفعت اندیشیها دزدیها چپاول و غارت ملت و مملکت چرا مصلحت اندیشی میکردید؟؟؟؟؟؟

 3. Akbar گفت:

  چقدر زیبا توصیف نمودند.نظرشان در مورد دولت مهرورز هم بیان کنند

تست
تست