سه شنبه ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ , 09 August 2022

تاریخ انتشار : ۰۶ بهمن ۹۸
ساعت انتشار : ۸:۵۷ ق.ظ
چاپ مطلب

تصاویر مسئولان رده بالای کشور در یک مجتمع تفریحی در تالش!

تصاویر مسئولان رده بالای مملکتی را در یک مجتمع تفریحی در زیر ببینید. علی محرمی، مدیر طرح ساحلی گیسوم است. عکس‌های بالا نشان می‌دهد که مسئولان رده بالای کشور (که وقت زیادی دارند!) با حضور در طرح گردشگری و تفریحی گیسوم تالش، هر کدام سری به این فرد زده‌اند.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از گیلان پرس، تصاویر مسئولان رده بالای مملکتی را در یک مجتمع تفریحی در زیر ببینید. علی محرمی، مدیر طرح ساحلی گیسوم است. عکس‌های بالا نشان می‌دهد که مسئولان رده بالای کشور (که وقت زیادی دارند!) با حضور در طرح گردشگری و تفریحی گیسوم تالش، هر کدام سری به این فرد زده‌اند. اما محرمی کیست؟ وی همان است که علی رغم اینکه شرکت توسعه عمران تالش برای گرفتن طرح ساحلی گیسوم در مزایده برنده شده است اجازه نمی‌دهد به محدوده طرح ورود کند. اینکه یک فرد به تنهایی مقابل اجرای قانون بایستد قابل قبول نیست. بی جهت نبوده است که محرمی با این همه از شخصیت‌های سیاسی کشور عکس یادگاری می‌گیرد و شاید هم از آن‌ها به رایگان و یا از کیسه بیت المال پذیرایی می‌کند!

نکته جالب اینکه علی فتح اللهی فرماندار اسبق تالش و داوطلب مقرب دولتی‌ها و عدم احراز شده فعلی، در زمان مسئولیتش در تالش، حکمی غیرقانونی به آقای محرمی که کارگر شهرداری بود به عنوان مدیر طرح داده بود. یعنی فرماندار وقت تالش در اقدامی غیرقانونی برای کارگر شهرداری این شهر، حکم مسئولیت زده بود و همچنان پذیرایی از مسئولان کشوری دراین طرح ساحلی ادامه دارد و این قصه نیز سر دراز دارد …