دوشنبه ۱۸ فروردین ۱۳۹۹ , 06 April 2020
تاریخ انتشار : ۰۶ بهمن ۹۸
ساعت انتشار : ۲:۵۱ ب.ظ
چاپ مطلب
به وقت مردم 7

گفتگو با علی حسینی داوطلب انتخابات تالش بزرگ + دانلود

علی حسینی داوطلب جوان انتخابات تالش بزرگ با حضور در برنامه ویدئویی "به وقت مردم" دیدگاه های سیاسی اقتصادی خود را تشریح کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ علی حسینی داوطلب جوان انتخابات تالش بزرگ با حضور در برنامه ویدئویی به وقت مردم به سوالات ماسال نیوز پاسخ گفت.

شفاف سازی هزینه های انتخاباتی، بررسی عملکرد نماینده فعلی، رویکردهای سیاسی و مشکلات منطقه تالش بزرگ از اهم موضوعاتی است که حسینی در این برنامه به آنها پرداخت.

 

 

دانلود ویدئو

انتهای پیام /


  همچنین بخوانید :

2 ديدگاه

 1. لیثی حبیبی - م. تلنگر گفت:

  در پی آن نظر که ارسال کردم و هنوز منتشر نشده، نکته ای فنی نیز دارم که بر می گردم و می نویسم.

 2. لیثی حبیبی - م. تلنگر گفت:

  لازم است ایرانیان که به فرهنگ میهنی بی تفاوت نیستند، در بابِ آن لغت های غلط و من در آوردی و بیهوده، بی تفاوت نباشند. این ها می رود به زبان و جا می افتد و مردم شریف نا آگاه آن غلط ها را بجای درست می پذیرند. و این خیانت ناخواسته است. آنچه در زیر می آید در همین ارتباط امروز در خارج از میهن نوشته ام که اینجا نیز می گذارم، تا اگر گردانندگان سایت خواستند منتشر سازند.

  «نوشته شده در تاريخ نهم بهمن ۱۳۹۸ برابر با بيست و نهم ژانويه ۲۰۲۰ ، ۰۰:۵۵:۱۰ توسط لیثی حبیبی – م. تلنگر
  «یک مقام وزارت دفاع آمریکا … اعلام کرد باقیمانده اجساد هواپیمای نظامی آمریکایی را که دیروز در افغانستان سقوط کرد بازیابی کرده و در حال تعیین هویت آنها هستند.» آن بیان غلط است، و به احتمال قوی در ترجمه رخ داده. بازیابی، یعنی قبلن یک دفعه آن اجساد را یافته بودند، و بعد به هر دلیلی گم شدند، و حالا دوباره یافته شده! پس یافته شده، درست است،نه بازیابی.وقتی به اصطلاح”فرهنگستان ادب فارسی”هزاران غلط را به زبان فارسی برده و بعد از روشنگری در باب آن اَغلاطِ مایه ی اِغلاط، هنوز با سکوت می گویند«حرف مرد یکی ست!» آن وقت اینگونه نوشتار ها نیز بی هیچ مشکلی مرسوم می گردد.«ماهی از سَر گَنده گردد نی ز دُم» نمونه هایی مضحک از ساخته های (“فرهنگستان … …”) شهرآوَرد، سامانه بارشی، فرایند و … چرا این اَغلاط مایه ی اِغلاط بی هیچ ترسی ساخته می شود؟! زیرا ریشه ها را نمی شناسند. مثال: سا، بُن واژه است که واژه ی مرکب سایه بر مبنای آن ساخته شده.پس سامان، یعنی آنچه یا آنکه در سایه قرار گرفته و برف و باران بر آن نمی ریزد و خورشید مستقیم بر آن نمی تابد. حال این سوال پیش می آید که سامانه ی بارشی، چگونه چیزی ست در آسمان ها؟!»

  چرا باید بالادستی ها و مرکز نشینان حق داشته باشند از موقعیت خود استفاده ی بد نمایند؟! چرا وقتی دانش کافی ندارند و ریشه ها را نمی شناسند، به خود اجازه می دهند غلط بسازند و وارد فرهنگ غنی ایران بنمایند؟! چه کسی این اجازه را به آن ها داده؟!
  آیا این خدمت است؟! این است نتیجه ی ردیف بودجه داشتن در کشور ما؟!
  آیا اینگونه حرکات را می توان خدمت به میهن نامید؟! سوال مهمی ست، نه؟
  اگر این زورگویی + گمراهی بخاطر کم سوادی نیست، یکی لطف نماید و بگوید، نام این “کار ها” چیست؟!

تست
تست