دوشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۰ , 29 November 2021
تاریخ انتشار : ۱۴ بهمن ۹۸
ساعت انتشار : ۱۲:۰۴ ب.ظ
چاپ مطلب
پاسخ سردبیر ماسال نیوز به متن اعتراضی داوطلب انتخابات تالش بزرگ؛

آقای عابدین نژاد شما دیگر چرا؟!

عبدالرضا استودان سردبیر ماسال نیوز به حمله حامد عابدین نژاد داوطلب انتخابات تالش بزرگ به شورای نگهبان پاسخ داد.

عبدالرضا استودان –  شما که خودتان به قانون، عدالت و قضا منتسب هستید، چرا اعتراضی می‌کنید و بیانیه‌ای می‌دهید که بیشتر شما را زیر سؤال می‌برد؟!
آقای ادله شناس، ادله کافی برای رد صلاحیت شما وجود ندارد؟! یعنی قضاوت شورای نگهبان و هیئت نظارت و… منصفانه نیست؟!

اصلاً بیایید از یک زاویه‌ی دیگر به موضوع نگاه کنیم. خودتان را جای من یا کسانی قرار دهید که می‌خواستیم به شما اعتماد کرده و رأی دهیم. اکنون می‌بینیم شما رد صلاحیت شده‌اید، از مرجعی که مسئول رسیدگی و تشخیص بوده است.
ما هم مثل شما باور نمی‌کنیم و کوتاه نمی‌آییم، ولی به کدام بهانه و سند؟!

اگر جرمی و یا اجحافی در حق شما شده، خُب این گوی و این میدان، لااقل با مردم مطرح کنید که موضوع چیست! مگر دلایل شورای نگهبان برای شما مشخص نیست؟!

اگر جرئت گرفتن حقتان را ندارید، چگونه می‌خواستید در مجلس از حق مردمی که به شما اعتماد کرده‌اند دفاع کنید؟ نماینده‌ی ترسو (با وجود پشتوانه مردم) می‌تواند لایق صندلی تصمیم‌گیری کشور باشد؟! از طرف دیگر اگر آلان در مورد علت‌ها یا علت رد صلاحیت خود شفاف نیستید، چگونه می‌خواستید از رأی خود در قوانین ملی برای مردم شفاف سخن بگویید؟ یا در مورد دارایی‌های خود صداقت و شفافیت را رعایت کنید؟

برادر بزرگوار! مسلمان! پیرو ولایت! وارث خون شهید! از خصوصیات اولیه‌ی یک نماینده، قانون پذیری اوست. قانونی که زمانی کسانی مانند او نوشته‌اند!

نمی‌دانم چرا در زمانی که احتیاج به همدلی و همراهی و قانونمندی امثال شماست، با بیانیه‌هایی به این سبک، دوستان را ناامید و دشمنان را خرسند می‌کنید؟!
شاید اطرافتان کسانی هستند که تحلیل خوبی نسبت به اوضاع ندارند و شما را به جو زدگی سوق می‌دهند؟! حتماً همین‌طور است و گرنه از شخصی مثل شما بیانیه‌ای با این همه غلط نوشتاری و ادبی بعیداست!!

به هر حال در کشاکش دستانتان بین دوست و دشمن، مواظب خودتان باشید.

 


تست
تست