سه شنبه ۱۱ مهر ۱۴۰۲ , 03 October 2023

تاریخ انتشار : ۱۰ اردیبهشت ۹۹
ساعت انتشار : ۱۰:۴۳ ق.ظ
چاپ مطلب

 نامه‌های رئیس شورای استان گیلان را به سطل زباله می‌اندازم!

عضو شورای شهر اسالم گفت: هرگونه نامه‌ای که از سوی شورای استانی برای بنده ارسال شود به سطل زباله می‌اندازم، زیرا این فرد به‌صورت غیر قانونی در آن جایگاه است و حقوق یک تالشی را ضایع کرده است!

به گزارش ماسال نیوز؛  سیف‌الله صداقت دوست، رئیس شورای شهر اسالم در جلسه ویدئو کنفرانس اخیر استاندار گیلان با شوراهای اسلامی استان با تأکید بر اینکه شهرداری اسالم با مشکلات زیادی مواجه است ضمن گلایه از عدم اختصاص #قیر_یارانه_ای به شهرداری اسالم گفت: عدم حمایت‌های دولتی مشکلات زیادی برای شوراها به وجود آورده و ما را شرمنده مردم منطقه کرده است، مردم ولی‌نعمتان ما هستند اما ما نتوانستیم مشکلات آنان را حل کنیم و مردم اسالم هنوز مشکل آب شرب دارند.
 وی با تأکید بر اینکه چرا باید برخی‌ها به‌صورت غیرقانونی مانع از حضور منتخب قانونی شورای استان که یک جوان توانمند تالشی به نام اقای غفاری، عضو شورای شهر لیسار نیز است، شوند، بیان کرد: چرا شاهد حمایت مسئولین شهرستانی و استانی از منتخب قانونی در شورای استانی نیستیم.
 صداقت دوست گفت: هرگونه نامه‌ای که از سوی شورای استانی برای بنده ارسال شود به سطل زباله می‌اندازم، زیرا این فرد به‌صورت غیر قانونی در آن جایگاه است و حقوق یک تالشی را ضایع کرده است! / تالش ۲۴