پنج شنبه ۱۶ تیر ۱۴۰۱ , 07 July 2022

تاریخ انتشار : ۱۱ مرداد ۹۹
ساعت انتشار : ۱۱:۲۷ ب.ظ
چاپ مطلب
فرماندار ماسال:

با افرادی که از اقلام بهداشت فردی استفاده نمیکنند برخورد جدی صورت گیرد

فرماندار ماسال در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس باحضورمعاونین استاندار، فرمانداران، مدیران کل دستگاههای اجرایی استان وبه ریاست استانداراستان برگزار شد لزوم تشدید نظارت و بازرسی در صنوف و ادارات جهت رعایت پروتکل های بهداشتی را تاکید کرد.

به گزارش ماسال نیوز؛ فرماندار ماسال در جلسه استانی ستاد مقابله با کرونا که به صورت ویدئو کنفرانس باحضورمعاونین استاندار، فرمانداران، مدیران کل دستگاههای اجرایی استان وبه ریاست استانداراستان برگزار شد لزوم تشدید نظارت و بازرسی در صنوف و ادارات جهت رعایت پروتکل های بهداشتی را تاکید کرد.

وحید پورحضرت با اشاره به اینکه ادارات و نهادها در رعایت موازین بهداشتی و استفاده از اقلام محافظت فردی پیشرو باشند افزود: بازرسی ها حاکی از آن است موازین بهداشتی در ادارات به طور کامل رعایت میشود .

وی توزیع و تامین اقلام بهداشتی را دغدغه اصلی عوامل اجرایی ستاد مقابله با کرونای شهرستان دانست و بیان داشت: گروههای جهادی، بسیج محلات، با همکاری اتاق اصناف و اداره صمت در تولید ماسک اهتمام ویژه ای داشته باشند .

فرماندار ماسال جهت اشاعه فرهنگ استفاده از ماسک و رعایت موازین بهداشتی نصب بنر در سر درب ادارات را خواستار شد و لزوم نظارت مستمر بر صنف نانوایان را تاکید کرد.

وی با ابراز تاسف نسبت به عدم رعایت برخی از صنوف در حوزه بهداشت دستور داد با افرادی که از اقلام بهداشت فردی استفاده نمیکنند برخورد جدی صورت گیرد.

وی گفت؛ با توجه به شروع ثبت نام مدارس، دانشگاهها و مراکز آموزشی حتی الامکان با حداقل ظرفیت و حداقل مراجعات حضوری انجام گیرد.

فرماندار به کمک مومنانه اشاره داشت وادامه داد با توجه به اینکه شهرستان ماسال یکی از شهرستانهای پیشرو در این حوزه بود جا دارد از عوامل اجرای رزمایش مواسات و کمک مومنانه در شهرستان تقدیر وتشکر به عمل آید.

وی با اشاره به دستور مقام عالی دولت در استان مبنی بر لزوم استفاده از ماشین آلات بومی در برداشت برنج افزود: در صورت کمبود ماشین آلات وفراخوان از استانهای همجوار، تب سنجی و غربالگری توسط شبکه بهداشت شهرستان صورت گیرد

فرماندار ماسال اظهار داشت : با توجه به بازگشایی مدارس در ۱۵ شهریور، اداره آموزش و پرورش تمهیدات لازم در این راستا بیاندیشد