شنبه ۰۱ آبان ۱۴۰۰ , 23 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۰ شهریور ۹۹
ساعت انتشار : ۸:۴۴ ق.ظ
چاپ مطلب

شهدای ۱۰ شهریور ماه ماسال و شاندرمن

امروز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹، مصادف با سالروز شهادت شهیدان علی اکبری، سیامک دولتی، نادر عیسی پور، حسین فلاح و علی قلی باقری است.

به گزارش ماسال نیوز؛ امروز ۱۰ شهریور ۱۳۹۹، مصادف با سالروز شهادت شهیدان علی اکبری، سیامک دولتی، نادر عیسی پور، حسین فلاح و علی قلی باقری است:
🔻 #شهید_علی_اکبری 👇
🔸 تاریخ ولادت: ۳ فروردین ۱۳۴۹
🔸 تاریخ شهادت: ۱۰ شهریور ۱۳۶۵
🔸 محل شهادت:   حاج عمران
🔸 گلزار شهید: ماسال
🔻 #شهید_سیامک_دولتی👇
🔸 تاریخ ولادت: ۱ فروردین ۱۳۴۵
🔸 تاریخ شهادت: ۱۰ شهریور ۱۳۶۵
🔸 محل شهادت:   حاج عمران
🔸 گلزار شهید: ماسال
🔻 #شهید_نادر_عیسی_پور👇
🔸 تاریخ ولادت: ۲ فروردین ۱۳۴۵
🔸 تاریخ شهادت: ۱۰ شهریور ۱۳۶۵
🔸 محل شهادت:   حاج عمران
🔸 گلزار شهید: ماسال
🔻 #شهید_حسین_فلاح👇
🔸 تاریخ ولادت: ۲ فروردین ۱۳۴۷
🔸 تاریخ شهادت: ۱۰ شهریور ۱۳۶۵
🔸 محل شهادت:   حاج عمران
🔸 گلزار شهید: ماسال
🔻 #شهید_علی_قلی_باقری👇
🔸 تاریخ ولادت: ۴ خرداد ۱۳۳۹
🔸 تاریخ شهادت: ۱۰ شهریور ۱۳۶۳
🔸 محل شهادت:   پسیان
🔸 گلزار شهید: ماسال
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
🌹 فرازي از زندگينامه #شهید_سیامک_دولتی
#سیامک_دولتی در سال ۱۳۴۳ به دنیا آمد. دوران كودكی خود را با بازيگوشی گذراند،  تا در سن هفت سالگی به مدرسه راهی شد.
سیامک اخلاق بسیار خوبی داشت.
چون پدر وی يك #معلم خوب بود و از فضل و وجود پدر، سيامك استفاده مطلوبی نمود.  سيامك دوران مدرسه را تدريجا تا سوم متوسطه در رشته #فرهنگ_ادب ادامه داد و بالاخره با اوج گيری انقلاب سيامك خود را براي خدمت انقلاب اسلامی و امام خميني(ره) آماده كرد.
بعد از پيروزی انقلاب اسلامی به عضويت #سپاه پاسداران در آمد. و جهت بر كندن و دست اجانب گروهي و گروهك داخلي در جنگلهاي استان گيلان ماموريت يافت. بيشتر اوقات فعاليت خود را در #بسيج و سپاه صرف مي كرد بطوری كه سيامك عاشق #امام و #انقلاب بود و در اكثر عملياتهاي جبهه های غرب و جنوب كشور شركت داشت.  ايشان از اولين كسانی بود كه به جبهه اعزام و در عملياتهای مختلف در كردستان، بيت المقدس، رمضان و والفجز۹ در عمليات كربلاي۲ جانشين پرسنلی قرارگاه خاتم الانبياء بود. تا اينكه در مورخه  ۱۳۶۵/۶/۱۰ در عمليات كربلای۲ در منطقه عملياتب #حاج_عمران شربت #شهادت را نوشيد.
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
🌹 بخشی از وصيت نامه  #شهید_حسین_فلاح
من خونم را سلاح جنگيدن قرار دادم تا با وجود اين خونبها دشمن از اسلام مأيوس شود، حال از شما می خواهم آوای خونم را بر تمامی ملت برسانيد.
ای كسانی كه مسئوليتی بر عهده شما است، نكند كارهايتان را از روی نفس  انجام دهيد، پس از شما می خواهــم كه تمام كـار های خود را خالصانه بخاطر خدا انجام دهيد.
✅ اما وصيتي كه با پدر و مادر خود دارم:
 #پدر و #مادر عزيزم، من هيچوقت نتوانسته‌ام به اندازه كمی از زحمتهای شما را بر آورده كنم. آن كارهايی كه شما برايم كرده ايد هيچ‌گاه قابل جبران نيست. و انشاء الله بعد از مرگم صبر كنيد زيرا كه خداوند صابرين را دوست دارد. با صبر خود، دشمنان اسلام را  مشت محكمی مي زنيد و خداوند را شكر گوييد كه چنين فرزندی بزرگ كرده ايد،  كه توانسته اين بدن ناقابل خود را به خدا و به امام زمان و به رهبر انقلاب هديه نمايد.
🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷
🌹 بخشی وصیت نامه #شهید_نادر_عیسی_پور
خدايا من عاشق تو شدم، زيرا خود فرمودی هر كس عاشق من شود او را بسوی خود می برم، خدايا من عاشق تو شدم. خدايا با اين همه روسياهي ودل سياهی  مرا قبول كن. چرا هميشه بايد مرگ به سراغ ما بيايد؟! بياييد ما پاشويم و مرگ را در آغوش بگيريم. ای عزيزان دنيا دار امتحان است، جايی است كه همه را امتحان خواهد كرد چه كسانی تنها مرد سخن بودند و چه كسانی که عمل كردند و چه كسانی خدا را خواستند و در اين راه از همه چيز نشان گذشتند و جان خود را در راه خدا فدا كردند. خدا در قرآن مي فرمايد هر نفسی مزه مرگ را خواهد چشيد. پس آيا رواست در اين دنيايی كه زود يا دير رفتنی است ما مرگ ذليلانه در بستر را انتخاب كنيم؟!…
..
 تهیه و تنظیم: میثم اکبری

 


تست
تست