سه شنبه ۱۶ آذر ۱۴۰۰ , 07 December 2021
تاریخ انتشار : ۱۲ اسفند ۹۹
ساعت انتشار : ۹:۴۰ ق.ظ
چاپ مطلب

مدیرعامل جدید شرکت توسعه و عمران ماسال معرفی شد

به گفته مدیرعامل سابق شرکت توسعه و عمران ماسال، با تصمیم هیئت مدیره این شرکت، مهدی عبداله زاده به عنوان مدیرعامل جدید شرکت توسعه و عمران شهرستان ماسال انتخاب شده است.

تورج قلی پور، مدیرعامل سابق شرکت توسعه و عمران ماسال با بیان اینکه مهدی عبداله زاده به عنوان مدیرعامل جدید این شرکت انتخاب شده است گفت: شرکت توسعه و عمران ماسال پس از تشکیل در تاریخ ۲۰ فروردین امسال به‌طور رسمی و قانونی فعالیت خود را شروع کرد و ما هم در شرکت یکی از ۸ شرکت تعاونی بودیم که در استان گیلان شروع به فعالیت کردیم.

 

وی افزود: طبیعی بود که اعضای هیئت‌مدیره با توجه به اینکه منتخب جریان مختلف سیاسی و اجتماعی شهرستان بود از تنوع اندیشه و افکار مختلف باشد و رسیدن به اشتراک آرای مشترک برای انجام برنامه‌ها سخت و پرزحمت بود، ولی با تلاش، صبر و پیگیری اعضای هیئت‌مدیره منتخب و جلسات متعدد پس از ۱۰ ماه از فعالیت رسمی شرکت به وحدت نتایجی رسیدیم، از جمله آنان دیدن جوانان شایسته و تحصیل‌کرده شهرستان برای نقش‌آفرینی و عملیاتی کردن برنامه‌ها و چشم‌اندازهای شرکت بود.

قلی پور گفت: شرایط در این ۹ ماه به سمتی پیش رفت فرصت ادامه همکاری برای بنده در جایگاه مدیرعاملی دیگر نبود، با اجماع هیئت‌مدیره به این نتیجه رسیدیم مدیری بیرون از هیئت‌مدیره برای کرسی مدیرعاملی انتخاب کنیم، مدیری جوان، فعال و موفق! از گزینه‌های مختلف دعوت کردیم و برنامه عملیاتی خواستیم، شرایط و اساسنامه شرکت در اختیارشان گذاشتیم و پس از جلسات متعدد ” مهدی عبدالله زاده لنگ” را به عنوان مدیرعامل برگزیدیم.

مدیرعامل سابق شرکت توسعه و عمران ماسال تأکید کرد: مدیرعامل جدید فردی تحصیل‌کرده و موفق در حوزه کسب‌وکار است و می‌تواند پلی باشد که راه جوانان تحصیل‌کرده و شایسته را به شرکت باز کند و با توجه اینکه شرکت تعاونی مذکور متعلق مردم شهرستان ماسال است و براساس اساسنامه می‌تواند در اجرای پروژه‌های شهرستانی در اولویت قرار گیرد.

مهدی عبدالله زاده؛ مدیرعامل جدید شرکت تعاونی توسعه و عمران ماسال

 


تست
تست