یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۴۰۰ , 11 April 2021
تاریخ انتشار : ۰۸ فروردین ۰۰
ساعت انتشار : ۶:۳۲ ب.ظ
چاپ مطلب

امام جمعه ماسال: بین نامزدهای شورای شهر مناظره برگزار شود 

امام جمعه ماسال گفت:  افرادی که به عنوان داوطلب انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده‌اند بین خود و وجدانشان قضاوت کنند و اگر توانایی پذیرش این مسئولیت را ندارند کنار بکشند. 

به گزارش ماسال نیوز، حجت الاسلام سید هادی موسوی، امام جمعه ماسال در خطبه های این هفته نماز جمعه به اشاره به در پیش بودن انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا اظهار داشت:  افرادی که به عنوان داوطلب انتخابات شورای شهر ثبت نام کرده‌اند بین خود و وجدانشان قضاوت کنند و اگر توانایی پذیرش این مسئولیت را ندارند کنار بکشند.
وی با طرح پیشنهاد برگزاری مناظره بین داوطلبان انتخابات گفت:  بین داوطلبان انتخابات شورای شهر مناظره برگزار شود تا قدرت تشخیص مردم را بالا ببرد‌ یک تریبون آزاد گذاشته شود و از افراد داوطلب پرسیده شود که آیا ایده، طرح و یا نظری برای اداره شهر دارید؟ چه تفکری دارید؟ راهبرد شما برای حل مشکلات چیست؟
حجت الاسلام موسوی افزود: هیئت ‌های نظارت و بررسی صلاحیت داوطلبان انتخابات هم دقت لازم را داشته باشند و در تایید و یا رد صلاحیت ها، افراط و تفریط نکنند و اگر می بیند کسی صلاحیت پذیرش این مسئولیت را ندارد بی رودربایستی او را رد کنند. در تایید صلاحیت هیچ حُب و بغضی را در نظر نگیرند. با آبرو و حیثیت افراد هیچ کس حق ندارد بازی کند.
وی گفت: عده‌ای در تلاشند انتخابات شورای شهر را به سمت مسائل قومی و قبیله‌ای، رفاقت بازی، حزبی و فامیلی ببرند، هیچ کدام از این مسائل با اهداف انقلاب و اسلام جور در نمی آید. ما در دهه پنجم انقلاب از این و شعور سیاسی ما به این اندازه بالا رفته است که کسی را انتخاب کنیم که در تراز این انقلاب و نظام باشد.

تست
تست