یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۹ اردیبهشت ۰۰
ساعت انتشار : ۱۲:۳۵ ب.ظ
چاپ مطلب
امروز یکشنبه ساعت 22 انجام می شود؛

اولین اکران مردمی آنلاین فیلم در ماسال با ظرفیت محدود

قرار است امروز یکشنبه (۱۹ اردیبهشت) ساعت 22 #اولین تجربه‌ی اکران مردمی #آنلاین شهرستان به میزبانی ماسال‌نیوز‌ برگزار شود.

به گزارش ماسال نیوز، جشنواره عمار، اخیراً قابلیتی برای تماشای دسته‌جمعی ولی آنلاین فیلم‌ها ایجاد کرده است. هدف از این سامانه اینست که مردم در فضای مجازی هم مانند سینماها دسته‌جمعی فیلم ببینند.
حالا قرار است امروز یکشنبه (۱۹ اردیبهشت) ساعت ۲۲ #اولین تجربه‌ی اکران مردمی #آنلاین شهرستان به میزبانی ماسال‌نیوز‌ برگزار شود.

🎞 برای این اکران، #مستند_تروکاژ انتخاب شده است؛
این فیلم ۳۵ دقیقه‌ای روایتی بی‌پرده از «پیدا و پنهان سلبریتی‌ها از آمریکا تا ایران» دارد که اکران و تماشای آن در آستانه #انتخابات توصیه می‌شود.

:hourglass_flowing_sand::warning: شرکت در این اکران آنلاین برای عموم آزاد و رایگان (با اینترنت نیم‌بها – حدود ۳۵۰ مگ اینترنت شما مصرف خواهد شد) است.
با توجه به #محدودیت تعداد حاضران (حداکثر ۵۰ نفر)، لازم است از قبل حضور خود را از طریق لینک زیر :
https://ekranonline.ammarfilm.ir/Panel/EkranOnline/Index/17/MasalNews

نام و شماره تماس خود را #رزرو کنید و سپس رأس ساعت مقرر مجددا به همین لینک مراجعه کنید. (حداکثر تا ۱۰ دقیقه پس از شروع اکران اجازه دارید وارد صفحه تماشای فیلم شوید).

پس از اتمام اکران، میزگرد تصویری کوتاهی با حضور چندتن از فعالان شهرستان درباره فیلم برگزار می‌شود که لینک این میزگرد، در صفحه اکران، به مخاطبان ارائه می‌شود.
یکشنبه (۱۹ اردیبهشت) ساعت ۲۲


ویژه ها