شنبه ۰۳ مهر ۱۴۰۰ , 25 September 2021
تاریخ انتشار : ۱۵ تیر ۰۰
ساعت انتشار : ۸:۳۵ ب.ظ
چاپ مطلب
افزایش عجیب تعداد دفعات قطع برق در ماسال صورت گرفت؛

پیام های مختلف مردمی به ماسال نیوز در اعتراض به قطع بدون برنامه برق در ماسال

با افزایش گرما و افزایش عجیب تعداد دفعات قطع برق و طولانی شدن قطع برق پیام های مختلف مردمی در روز جاری و روزهای گذشته در اعتراض به این موضوع دریافت شده است.

به گزارش ماسال نیوز، با افزایش گرما و افزایش عجیب تعداد دفعات قطع برق و طولانی شدن قطع برق پیام های مختلف مردمی در روز جاری و روزهای گذشته در اعتراض به این موضوع دریافت شده است که بخشی از این پیام ها را در اینجا منتشر می کنیم:

+ 🔹سلام! وقت بخیر! قبلا هم مزاحم شما شده بودم واسه آب شهری گیله سرا، جاده تالار شادی، به خدا ما دیگه خسته شدیم مگه میشه خدا شاهد هست سه روزه آب شهری ما حتی یک قطره هم نیومده هر جا زنگ میزنیم میگه همه جا اینجوری هست در حالی که روستای سیاه مرد که ۵۰۰متر با منزل ما فاصله داره آب داره، به خدا ما خودمان از کثافت پشه کردیم حالا ظرف های غذا و چیزهای دیگه جای خود داره!
🔹 ما مگه مسئول نداریم آیا همه تو خواب هستند نمی بینند؟ اگر سهمیه بندی هست خوب مثل جاهای دیگه سهمیه بندی بشه اینجور که معلومه سهمیه قطعی جای های دیگه کلا به روستای گیله سرا رسیده لطفا آقای مسئول زحمت بکش پیگیر باش اگر در خواب هستین بیدار شین سه شبانه روز دریغ از یک قطره اب!

+ سلام! با این اوضاع مملکت و شرایط سخت جامعه که از هر نظر مردم تحت الشعاع قرار دارند. این قطعی برق مکرر و بی برنامه وضع زندگی رو سخت تر هم میکنه . اگه قصدتون کشتن مردم و زنده به گور کردنشونه بگید لااقل  خودمون یه فکری کنیم درد کمتری بکشیم، آب و برق مجانی که هیچ؛ نخواستیم، همین آب و برقی که سالهاست هزینه میکنیم و حق ماست رو از ما نگیرید.

🔹دلیل قطعی برق در صبح و عصر چیه؟؟
پ.ن: _تحمل این هوا برای سالمندان و کسایی که مشکلات قلبی  و..‌. دارند طاقت فرساست
+عمر دست خداست
_امتحانات دانشجویان و قطع شدن برق و نت همراه
+ عجب، مگه امتحان دارن؟
+ سلام وقت بخیر
یه سوال از مسئولین دارم ؛ کسی میدونه علت قطعی مکرر برق چیه 😐 قطعا سوال بی جوابیه. آخه اگه این سوالو نپرسیم چیکار کنیم ؟ وقتی ساعت ۱۲ تا ۱۴/۳۰ برق قطعه و دوباره ساعت ۱۵/۳۰ برق قطع میشه سوال پیش میاد دیگه. آخه اون بزرگواری که دستش رو دکمه قطع و وصل برق هست بد نیست یه نگاه به برنامه خاموشی امروز بکنه ☹️ | شهرک ولیعصر (عج) ماسال+ الان ۴۵دقیقه است که شاندرمن برق رفته و از همون لحظه آب هم رفته

اون #ژنراتور که میگفتن کجاست؟؟؟😳

+


تست
تست