یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۰ شهریور ۰۰
ساعت انتشار : ۶:۰۶ ب.ظ
چاپ مطلب
از شبکه تهران اکران شد؛

مستند جنجالی صدا و سیما درباره داروی شفابخش کرونا +دانلود

 بدحال ترین بیماران کرونا با مصرف شربت ایرانی آلرگارد در سریع ترین زمان ممکن بهبود پیدا کردند با این وجود معاون سابق وزارت بهداشت جلوی محققان کشور را برای استفاده از آن در مراکز درمانی گرفت!

به گزارش ماسال نیوز،  بدحال ترین بیماران کرونا با مصرف شربت ایرانی آلرگارد در سریع ترین زمان ممکن بهبود پیدا کردند با این وجود معاون سابق وزارت بهداشت جلوی محققان کشور را برای استفاده از آن در مراکز درمانی گرفت!
🔺 ببینید چگونه انحصار در علم پزشکی چگونه مانع از نجات جان انسان‌ها از شر بیماری کرونا می‌شود!
این مستند ساعت ۲۰:۱۵ روز پنجشنبه ۱۸ شهریور گذشته از شبکه تهران پخش شد.

    همچنین بخوانید :

2 ديدگاه

  1. علی گفت:

    براساس اعلام ستاد مبارزه با مواد مخدر چون این دارو حاوی مقادیر غیرمجازی تریاک هست، جلویش را گرفته اند! هرچند وزارت بهداشت میزان مواد موجود در آن را در حد استاندارد اعلام کرد اما ستاد مانع استفاده آن شد. این دارو در داروخانه ها موجود هست. کافیه یه سرچ کوچولو بزنید و اخبار غلط دست مردم ندید.

  2. dayani گفت:

    اگر همه این موارد را بپذیرم، اما نمیتوانم قبول کنم که هیچ سیستم دارویی مبتنی بر اقتصاد دنیا، بخودش زحمت نداده باشد که این دارو را تهیه و در مورد آن مطالعه نکرده باشد. البته که آینده این مورد را نیز مشخص خواهد کرد. در عین حال نمیتوانم بپذیرم که اقتصاد در شکل گیری یا نگیری داروها و واکسنها موثر نبوده باشد. کما اینکه تا مدتها برای دستیابی به منابع مالی از ورود واکسنهای خارجی خود داری کردیم

ویژه ها