یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۹ مهر ۰۰
ساعت انتشار : ۱۲:۲۷ ب.ظ
چاپ مطلب

تصاویر تجمع مخالفین واکسیناسیون اجباری مقابل مجلس

ظهر روز گذشته صدها نفر از مخالفان واکسیناسیون اجباری از جمله تعدادی از پزشکان و کادر درمان بیمارستان ها در اعتراض به واکسیناسیون اجباری مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

به گزارش ماسال نیوز، ظهر روز گذشته صدها نفر از مخالفان واکسیناسیون اجباری از جمله تعدادی از پزشکان و کادر درمان بیمارستان ها در اعتراض به واکسیناسیون اجباری مقابل ساختمان مجلس شورای اسلامی تجمع کردند.

گفته می شود حدود ۱۵ هزار نفر در تجمع روز گذشته مقابل مجلس شورای اسلامی شرکت کردند.

حضور تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی که از مخالفین واکسیناسیون اجباری بودند از نکات حاشیه ای این تجمع بود. معترضین نسبت به قرار گرفتن برخی دارروهای آزمایشی سازمان بهداشت جهانی در پروتکل های درمانی هم اعتراض کردند.

 


    همچنین بخوانید :

2 ديدگاه

  1. dayani گفت:

    از طرفی واکسنهای تولید شده در ایران را جهش علمی بزرگ توصیف می کنید و از طرفی شاهد اینگونه تظاهرات هستید. چه شد جهش بزرگ فهم ایرانیان تحت لوای آموزه های این چهل سال؟

  2. حسین گفت:

    مردم عزیز یه نگاهی به دور و بر خودتون بندازید و ببینید که اونایی که دودوز واکسن زده اند بعد از ۶ماه دارند فوت میکنند اولین گروه هم بانکی های ایران بودند خودتون رو با این واکسن های آزمایشی عزادار نکنید دیه هم به شما تعلق نمیگیرد چون داوطلبانه رفته اید واکسن زدید بخاطر اینکه باورتون بشه سری به سایت http://www.instagram.com/iranbankersclub/ بزنید

ویژه ها