شنبه ۱۳ خرداد ۱۴۰۲ , 03 June 2023

تاریخ انتشار : ۰۱ شهریور ۰۱
ساعت انتشار : ۷:۲۴ ب.ظ
چاپ مطلب

فرماندار ماسال خبر داد؛ بهره برداری از ۱۹۸ پروژه عام المنفعه در ماسال

به گزارش پایگاه خبری ماسال نیوز؛ غلامرضا گیل چالانی با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر هیچ وقت از مردم فاصله نمی‌گرفتند و در راستای خدمت رسانی به مردم معروف بودند. فرماندار ماسال با اشاره به اینکه همه کسانی که در این نظام مسئولیت دارند باید از شهید رجایی الگو برداری کنند […]

به گزارش پایگاه خبری ماسال نیوز؛

غلامرضا گیل چالانی با گرامیداشت هفته دولت اظهار کرد: شهیدان رجایی و باهنر هیچ وقت از مردم فاصله نمی‌گرفتند و در راستای خدمت رسانی به مردم معروف بودند.

فرماندار ماسال با اشاره به اینکه همه کسانی که در این نظام مسئولیت دارند باید از شهید رجایی الگو برداری کنند افزود: حضور بین مردم و بررسی مسائل به طور میدانی می‌تواند باعث دلگرمی و خوشحالی مردم شود که این امر یکی از شاخصه های اصلی دولت شهید رجایی بود.

 وی گفت: در هفته دولت ۱۹۸  پروژه عام المنفعه با اعتباری بالغ بر ۵۴۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی دائم ۱۶۰ نفر و موقت ۲۵۴ نفر در ماسال به بهره برداری می رسد.

 گیل چالانی تصریح کرد: این پروژه ها در حوزه های مختلف زیر ساختی، عمرانی و اشتغالزایی، مسکن روستایی و مددجویی، پروژه های برق رسانی، روکش و آسفالت راه های مواصلاتی و روستایی، طرح بوم گردی، اجرای پروژه های معابر شهری، طرح های آبخیزداری و مخابراتی وهمچنین مرکز جامع خدمات سلامت روستایی است.