دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۰۹ بهمن ۰۲
ساعت انتشار : ۱:۰۶ ب.ظ
چاپ مطلب

بازدید سرزده رئیس کل دادگستری استان گیلان از دادگستری ماسال

رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونین قضایی از دادگستری ماسال بازدید کرد.

به گزارش ماسال نیوز و به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان به همراه معاونین قضایی از دادگستری ماسال بازدید کرد.

 حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری گیلان ضمن حضور در محاکم این شهرستان و بررسی پرونده های قضایی با قدردانی از زحمات قضات و کارکنان محاکم قضایی این شهرستان تصریح کرد: کارکنان دستگاه قضایی باید وظایف خود را به درستی انجام داده و در راستای جلب رضایت مردم گام بردارند.

رییس کل دادگستری استان گیلان در ادامه ابراز داشت: کار در دستگاه قضایی بسیار سخت و طاقت فرسا بوده و کارکنان محاکم قضایی شهرستان ماسال، تمام تلاش خود را در راستای رسیدگی سریع و با دقت به پرونده های قضایی مبذول می نمایند تا از اطاله دادرسی پرهیز شده و رضایت همشهریان نیز حاصل شود.

این مقام ارشد قضایی خاطر نشان کرد: پرونده های معوق عامل مهم نارضایتی در بین مردم است که تسریع در رسیدگی ها باید در اولویت محاکم قضایی قرار گیرد.

وی در پایان حسب تاکیدات ریاست محترم قوه قضاییه تکریم ارباب رجوع را یکی از اولویت های دستگاه قضایی برشمرد و افزود: همه باید به این امر مهم اهتمام داشته و شان و حرمت مراجعین را حفظ نمایند.


ویژه ها