چهارشنبه ۰۸ آذر ۱۴۰۲ , 29 November 2023

تاریخ انتشار : ۰۸ فروردین ۹۴
ساعت انتشار : ۱۰:۳۴ ق.ظ
چاپ مطلب

طالب دره شاندرمن و اولسبلنگاه ماسال بیشترین گردشگر را جذب کرده اند

مسئول نمایندگی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ماسال ورود گردشگران به شهرستان را بی نظیر خواند و گفت: منطقه السبلنگاه ماسال و طالب دره در شاندرمن بیشترین گردشگر را به خود جذب کرده است.

به گزارش ماسال نیوز به نقل از میراث فرهنگی و گردشگری گیلان، حسین میرزایی مسئول امور شهرستان های اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان بهمراه محمود الخاص پور مسئول نمایندگی میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان ماسال از تاسیسات گردشگری و اقامتی، ستاد خدمات سفر شهرستان و نیز ایستگاه های راهنمای گردشگر بازدید کردند.

الخاص پور در تشریح این خبر اظهار داشت: در این بازدید کیفیت خدمات مورد ارزیابی قرار گرفت و ضمن تقدیر از واحد های ممتاز در خدمات رسانی به گردشگران، به ۲ واحد متخلف تذکر شفاهی داده شد .

وی اذعان نمود: گشت های مستمر توسط میراث فرهنگی ، بازرسی و اداره بهداشت در راستای تامین حقوق شهروندی برای مسافران اجرا می شود . 

الخاص پور با بیان اینکه در شهرستان ماسال ۱۰ واحد اقامتی  با ۶۴ اتاق و ۲۷۴ تخت وجود دارد، از وجود ۱۰  کمپ از سوی شهرداری برای اسکان مسافران خبر داد.

این مسئول ورود گردشگران به شهرستان ماسال را بی نظیر خواند و گفت : منطقه السبلنگاه و طالب دره در شاندرمن بیشترین گردشگر را به خود جذب کرده است.

انتهای پیام/


يک ديدگاه

  1. امير گفت:

    اگه آسفالت طالب دره را بخشدار محترم ادامه بده گردشگراي بيشتري هم مي آيند كه بخشدار اين كار را نميكنه