سه شنبه ۰۹ خرداد ۱۴۰۲ , 30 May 2023

تاریخ انتشار : ۱۰ دی ۹۱
ساعت انتشار : ۵:۱۳ ب.ظ
چاپ مطلب

درگذشت علي طاهري، از پيشكسوتان مطبوعات گيلان

ماسال نيوز:  علی طاهری از پیشکسوتان عرصه مطبوعات و از اولین نفرهایی که برای استان گیلان و در استان گیلان در شرایط بسیار سخت به چاپ نشریه پرداخته بود، پس از تحمل 10 سال رنج و مشقت و بیماری امروز یکشنبه 10 دی ماه سال 1391 به دیار باقی شتافت .

ماسال نيوز:  علی طاهری از پیشکسوتان عرصه مطبوعات و از اولین نفرهایی که برای استان گیلان و در استان گیلان در شرایط بسیار سخت به چاپ نشریه پرداخته بود، پس از تحمل ۱۰ سال رنج و مشقت و بیماری امروز یکشنبه ۱۰ دی ماه سال ۱۳۹۱ به دیار باقی شتافت .

ماسال نيوز درگذشت علي طاهري پيشكسوت مطبوعات گيلان

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ماسال به نقل از ايلنا، علی طاهری از پیشکسوتان عرصه مطبوعات و از اولین نفرهای استان گیلان بود كه در شرایط بسیار سخت به چاپ نشریه پرداخت، وی پس از تحمل ۱۰ سال رنج و مشقت و بیماری امروز یکشنبه ۱۰ دی ماه سال ۱۳۹۱ به دیار باقی شتافت.

مرحوم علی طاهری از رزمندگان و جانبازان هشت سال دفاع مقدس متولد ۱۳۳۲ و مدیر مسوول هفته نامه کادح گیلان بود.

طاهری یکی از پژوهشگران، محققان و خبرنگاران بزرگ این استان بود كه در طول سال به دلیل تغییرات علایم حیاتی  چندین بار در بیمارستان بستری شد و به رقم همه این تلاش ها صبح امروز در منزلش جان به جان آفرین تسلیم كرد.

گفتنی است روابط عمومی استانداری گیلان نیز با صدور بیانیه ای مراتب همدردی خود را با جامعه مطبوعاتی استان به خصوص خانواده اعلام کرد.

مراسم تشییع طاهری، فردا یازدهم دی ماه از مقابل مجتمع فرهنگی هنری خاتم الانبیاء(ص) رشت با حضور اصحاب رسانه انجام می شود.

شایان ذكر است هفته نامه کادح همچنان فعال است.

"والاقبه لاهل تقوا والیقین"

 

تاريخ انتشار يكشنبه دهم آذر ماه هزار و سيصد و نود و يك