یکشنبه ۲۴ تیر ۱۴۰۳ , 14 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۶ دی ۹۱
ساعت انتشار : ۴:۳۷ ب.ظ
چاپ مطلب

فرماندار ماسال پروژه هاي عمراني دهه فجر را تشريح كرد

سیدرضا جوادپور در جمع اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر گیلان و خبرنگاران در محل فرمانداری با اشاره به برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی مختلفی همزمان با دهه فجر در ماسال اجرا می‌شود.

سیدرضا جوادپور در جمع اعضای کمیته ارتباطات و اطلاع‌رسانی ستاد دهه فجر گیلان و خبرنگاران در محل فرمانداری با اشاره به برنامه‌های دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان اظهار کرد: برنامه‌های فرهنگی مختلفی همزمان با دهه فجر در ماسال اجرا می‌شود.

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ماسال به نقل از فارس، فرماندار ماسال، برگزاری همایش دانشجویان و بصیرت انقلاب را از جمله برنامه‌های فرهنگی در دهه فجر انقلاب اسلامی در ماسال عنوان کرد و افزود: برگزاری جشن بزرگ انقلاب در روستای طاسکوه، نواخته شدن زنگ انقلاب در تمام مدرسه‌های شهرستان، برگزاری مراسم بانگ الله‌اکبر در تمام مساجد ماسال، برگزاری مسابقه نقاشی همگانی ۳۵ متری، برگزاری جشنواره بادبادک‌ها و … از دیگر برنامه‌های فرهنگی در این شهرستان است.

جوادپور از برگزاری جشن انقلاب در ۱۰ مسجد روستایی در ماسال و شاندرمن خبر داد و تصریح کرد: کاروان خبری فجر همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در مناطق مختلف ماسال راه‌اندازی می‌شود.

فرماندار ماسال با بیان اینکه شبکه فرعی آبیاری و زهکشی روستای میرمحله از طرح‌های جهاد کشاورزی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری می‌رسد، بیان کرد: انتقال آب با لوله در روستای ورمیه، اصلاح ساختار شالیکوبی و بسته‌بندی برنج در روستاهای وشمه‌سرا، بخش مرکزی و کوچکام از طرح‌های جهاد کشاورزی است که دهه فجر سال جاری در ماسال افتتاح می‌شوند.

وی راه‌اندازی شرکت تعاونی برنج‌سازان ماسال و شرکت تعاونی نگاربسته خزر را از طرح‌های اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در ماسال اعلام کرد و یادآور شد: اجرای طرح هادی در روستاهای طاسکوه و اسطلخ‌زیر همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی انجام می‌شود.

جوادپور، حفر و تجهیز چاه عمیق روستاهای وردم و گاومیشان را از طرح‌های شرکت آب منطقه‌ای نامید و اضافه کرد: طرح‌های تامین آب شرب روستاهای اولم و معاف توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی به بهره‌برداری می‌رسند.

فرماندار ماسال به تقویت شبکه برق‌رسانی روستاهای کوچکام، ورمیه، ملک‌جهان، سیدمحله و گاومیشان توسط شرکت توزیع برق گیلان همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در این شهرستان اشاره کرد و گفت: گازرسانی به روستاهای میرمحله شاندرمن، میرمحله ماسال، اسطلخ‌زیر، لیپا، اولم، معاف، گسکمینجان، خرفکوره، طاسکوه و مهدی‌خان محله همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی آغاز می‌شود.

وی احداث مدرسه در روستاهای شالکه، سیاهمرد و وشمه‌سرا را از دیگر پروژه‌های افتتاحی عمرانی همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در شهرستان ماسال عنوان کرد.

جوادپور در پایان آثار انقلاب اسلامی را در ماسال بسیار مشهود خواند و تصریح کرد: مجتمع فرهنگی و گردشگری ۲۰۰ هکتاری ماسال پس از سال‌ها به شهرداری واگذار شده است و عملیات این مجتمع همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی در سال جاری آغاز می‌شود.

 

تاريخ انتشار ۱۶ دي ماه ۱۳۹۱


    همچنین بخوانید :

ویژه ها