دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۸ دی ۹۱
ساعت انتشار : ۶:۱۳ ق.ظ
چاپ مطلب

از بهترين برنامه دهه فجر ماسال تقدير مي‌شود

مسئول كميته طرح و برنامه ستاد دهه فجر شهرستان ماسال گفت: از بهترين برنامه و فعال‌ترين كميته دهه فجر ماسال تقدير مي‌شود

مسئول كميته طرح و برنامه ستاد دهه فجر شهرستان ماسال گفت: از بهترين برنامه و فعال‌ترين كميته دهه فجر ماسال تقدير مي‌شود

ماسال نيوز

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ماسال به نقل از ايسنا، ياسر عليجاني صبح امروز در نشست كميته طرح و برنامه و سازمان‌هاي ستاد دهه فجر ماسال اظهار كرد: با بهره‌گيري از برنامه‌هاي جديد و خلاق در كنار اطلاع‌رساني به موقع بايد نسبت به سال پيش برنامه‌هاي بهتري ارائه دهيم.

وي با بيان اينكه مردم صاحبان اصلي جشن هاي دهه فجر هستند افزود: با توجه به نامگذاري ايام الله دهه مبارك فجر مي‌توان هماهنگ با هر روز از برنامه‌هاي مرتبط استفاده كرد تا نيازهاي جامعه به روز رساني شود.

وي با تاكيد بر ايجاد شور و نشاط در طرح‌ها گفت: در اين زمينه نوجوانان و جوانان  با توجه به ذهن فعال خود بسيار كارآمد خواهند بود.

مسئول كميته طرح و برنامه ستاد دهه فجر ماسال ادامه داد: برنامه‌هاي ستاد دهه فجر از طريق كميته طرح و برنامه ارزيابي خواهند شد كه در اين زمينه از بهترين برنامه و فعال‌ترين كميته تقدير خواهد شد.

وي فعال کردن رسانه‌ها و اطلاع‌رساني به موقع مراسمات را ضروري دانست و افزود: با ظهور رسانه‌هاي جديد نبايد اخبار و برنامه‌هاي دهه فجر در سكوت خبري برگزار شود بلكه حضور اصحاب رسانه باعث افزايش كيفي مراسمات مي‌شود.

عليجاني با بيان اينكه سنت‌هاي محلي تالشي باعث نشاط در دهه فجر مي‌شود اضافه كرد: در جشن‌هاي مردمي نبايد از برنامه‌هاي تكراري استفاده كرد بلكه بايد عنصر همه‌گيري شامل مردم روستايي و شهري شود.

مسئول كميته طرح و برنامه ستاد دهه فجر ماسال تصريح كرد: جوانان امروز در جامعه آماده جذب خوراك فرهنگي مناسب هستند كه بايد در اين زمينه با سرعت و دقت، از ابتكار عمل دشمنان نظام جلوگيري كنيم.

وي ظهور انقلاب اسلامي را موجب پيشرفت همه جانبه كشور دانست و تاكيد كرد: تبليغ و ترويج سبك زندگي اسلامي از جمله مواردي است كه در دهه فجر امسال بايد مورد توجه روابط عمومي‌ها باشد.

 

تاريخ انتشار دوشنبه هيجدهم دي ماه۱۳۹۱


ویژه ها