دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۱۹ دی ۹۱
ساعت انتشار : ۸:۲۶ ق.ظ
چاپ مطلب

نماینده فومن و شفت به دنبال منافع فامیلی در تغییر مدیریت چوکا است

ماسال نیوز: یک منبع آگاه در کارخانه چوکا گفت ناصر عاشوری به دنبال منافع شخصی و فامیلی در چوکاست و حفظ چوکا در اولویت اول ایشان نمی باشد. ناصر عاشوری به دنبال حفظ برادر خود در چوکاست نه حفظ منافع کارخانه و کارگران

ماسال نیوز: یک منبع آگاه در کارخانه چوکا گفت ناصر عاشوری به دنبال منافع شخصی و فامیلی در چوکاست و حفظ چوکا در اولویت اول ایشان نمی باشد. ناصر عاشوری به دنبال حفظ برادر خود در چوکاست نه حفظ منافع کارخانه و کارگران

ماسال نیوز

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی ماسال، در پی بروز شایعاتی مبنی بر فشار برای تغییر مدیرعامل شرکت چوکا، پایگاه خبری ماسال نیوز در تماس با یکی از مسئولین این کارخانه نظرات این مسئول را جویا شد.

این مقام مسئول که نخواست نامش فاش شود در گفتگو با خبرنگار ماسال نیوز گفت:  ناصر عاشوری به دنبال منافع شخصی و فامیلی در چوکاست و حفظ چوکا در اولویت اول ایشان نمی باشد. وی در زمینه این ارتباط فامیلی نیز توضیح داد: برادر آقای عاشوری با مدرک دیپلم جایگاه مدیریت حراست چوکا را بر عهده گرفته اند و اسنادی دال بر مشکل دار بودن مدرک دیپلم ایشان نیز وجود دارد.

وی تصریح کرد: چگونه می شود که مدیر قبلی که در ماه یک بار به چوکا سر می زد و با مدیر حراست ارتباط خوبی داشت مدیر لایقی بود و مدیر عامل فعلی با بازدیدهای مداوم و علارغم همه کارشکنی ها مدیر عامل نالایقی است. ایشان گفتند به نظر من ناصر عاشوری به دنبال حفظ برادر خود در کارخانه است نه حفظ منافع کارخانه و کارگران.

وی در زمینه هیئت مدیره چوکا نیز گفت: این هیئت مدیره در مهر ماه سال جاری به مدت دو سال تمدید شده است و در حالت عادی نباید تغییری در مدیرت چوکا رخ دهد.

ایشان در زمینه تأمین مواد اولیه کارخانه جوکا نیز گفت: کسانی که ادعا دارند کارخانه، مواد اولیه ندارد آیا تاکنونی کمکی به کارخانه جهت تأمین مواد اولیه نموده اند.

 

 ایشان ادامه داد: تمام مدارک و درخواست های مدیریت چوکا برای مسئولین استانی موجود است اما متأسفانه در سطح استان کارشکنی وجود دارد و افراد به دنبال حفظ ارتباطات فامیلی خود هستند تا کارخانه چوکا. وی در این زمینه ادامه داد: چرا باید کارخانه چوکا تسهیلات خود را از تهران بگیرد در حالی که در استان بر سر تغییر مدیریت و نه حفظ آن کشمکش وجود دارد.

این مقام مسئول کارخانه چوکا در پاسخ به سوال خبرنگار ماسال نیوز در زمینه علت دخالت های آقای مرتضوی رئیس سازمان تأمین اجتماعی در مدیریت چوکا گفت: به هر حال ایشان رئیس سازمان متولی چوکا هستند و این حق برای ایشان بر اساس قانون وجود دارد.

وی در زمینه علت دخالت های رئیس مجمع نمایندگان گیلان نیز گفت علاوه بر ارتباطات فامیلی، ضعف نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال خود عاملی برای دخالت های بی رویه نماینده فومن و شفت در امور مدیریت چوکاست.

ایشان همچنین گفت: هزینه انرژی کارخانه چوکا نسبت به قبل از طرح یارانه ها، بیش از سه برابر شده است (حدود یک میلیارد و صد میلیون تومان) ولی متأسفانه مسئولین مربوطه در تأمین این هزینه ها به کارخانه کمک لازم را نکرده اند.

 

تاریخ انتشار سه شنبه ۱۹ دی ماه ۱۳۹۱

 

مطالب مرتبط:

پشت پرده قضاياي کارخانه چوکاي تالش ، منتشر شد

عاشوري بار ديگر بر تغيير مديريت چوكا تأكيد كرد


تأكيد نماينده فومن و شفت بر بركناري مدير عامل چوكا


ویژه ها