دوشنبه ۰۱ مرداد ۱۴۰۳ , 22 July 2024

تاریخ انتشار : ۲۵ دی ۹۱
ساعت انتشار : ۶:۴۱ ب.ظ
چاپ مطلب

جايگاه دومي شطرنج شاندرمن در گيلان

در هفته هفتم از بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر گیلان، با صدرنشینی تیم شطرنج دنیای فلز رشت و جايگاه دومي تيم آرين شاندرمن پيگيري شد

در هفته هفتم از بیست و یکمین دوره رقابت‌های لیگ برتر گیلان، با صدرنشینی تیم شطرنج دنیای فلز رشت و جايگاه دومي تيم آرين شاندرمن پيگيري شد

ماسال نيوز آرين شاندرمن جايگاه دومي شطرنج ليگ گيلان را گرفت

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ماسال به نقل از ایرنا، با انجام هفته هفتم از بیست و یکمین دوره رقابت‌های شطرنج لیگ برتر گیلان ـ گرامیداشت اسماعیل صفرزاده، بانی برگزاری لیگ شطرنج استان گیلان، تیم شطرنج دنیای فلز رشت با کسب ۱۸٫۵ امتیاز در صدر قرار گرفت.
همچنین تیم شطرنج آرین شاندرمن با کسب ۱۸ امتیاز در مکان دوم قرار گرفت و تیم شطرنج مدرسه شطرنج لشت نشاء نیز با کسب ۱۶٫۵ امتیاز در مکان سوم ایستاد.


در جریان رقابت‌های هفته هفتم که در رشت برگزار شد، تیم شطرنج ماهان‌سازان شمال با نتیجه سه بر یک برابر تیم شطرنج تیلار تالش به برتری رسید.


همچنین تیم‌های شطرنج آرین شاندرمن و هیأت شطرنج آستارا با نتیجه مشابه ۲٫۵ بر ۱٫۵ به ترتیب تیم‌های شطرنج فلکرو لاهیجان و سلاطین فومن را شکست دادند.


در دیگر دیدارهای برگزار شده این رقابت‌ها، تیم شطرنج دنیای فلز رشت با نتیجه چهار بر صفر برابر منطقه آزاد بندر انزلی به برتری رسید، مدرسه شطرنج لشت نشاء با نتیجه ۳٫۵ بر ۰٫۵ باشگاه شطرنج نوین را مغلوب کرد و تیم شطرنج پایگاه قهرمانی گیلان با نتیجه سه بر یک تیم شطرنج مجتمع دخانیات را شکست داد.
در رقابت‌های شطرنج لیگ برتر باشگاه‌های استان گیلان، ۱۳ تیم حضور دارند که به‌صورت دوره‌ای و متمرکز با هم به رقابت می‌پردازند.

 

تاريخ انتشار ۲۶ دي ماه ۱۳۹۱


ویژه ها