یکشنبه ۰۲ آبان ۱۴۰۰ , 24 October 2021
تاریخ انتشار : ۰۸ خرداد ۹۴
ساعت انتشار : ۷:۵۹ ب.ظ
چاپ مطلب

فینالیست های لیگ فوتبال محلات ماسال مشخص شدند + نتایج هفته آخر

 هفته پایانی (سیزدهم)  لیگ فوتبال محلات ماسال عصر جمعه با برگزاری سه مسابقه باقیمانده در زمین چمن مصنوعی شهر ماسال رقابتها به اتمام رسید.

 هفته پایانی (سیزدهم)  لیگ فوتبال محلات ماسال عصر جمعه با برگزاری سه مسابقه باقیمانده در زمین چمن مصنوعی شهر ماسال رقابتها به اتمام رسید.


ماسال نیوز

به گزارش ماسال نیوز، در پایان هفته سیزدهم لیگ محلات ماسال، تیم های دهیاری گیله سرا و زنده یاد سعیدی درخانه به فینال و تیم های شیرینی سرای شایان و امید لوحه سرا به دیدار رده بندی لیگ محلات ماسال راه پیدا کردند .

در پایان این رقابت ها محمدصادق صالح زاده با ۱۶ گل زده از تیم امید لوحه سرا آقای گل اولین دوره لیگ محلات ماسال شد.

این دیدار ها عصر جمعه ۸ خرداد برگزار شد که در دیدار اول تیم های دهیاری گیله سرا و امید لوحه سرا به مصاف هم رفتند و در حالی که تیم لوحه سرا با غیبت ۴ بازیکن اصلی خود به میدان آمده بود در نیمه اول، بازی برابری را با تیم قدرتمند گیله سرا به نمایش گذاشت و نیمه اول با حساب ۱-۱ به مساوی انجامید و اما نیمه دوم تیم گیله سرا قدرت خود را به رخ تیم لوحه سرا کشید و ۴ بار دیگر دروازه این تیم را باز کرد تا بازی با حساب ۵-۱ به نفع گیله سرا پایان برسد.

بازی دوم، جدال بین تیم های شیرینی سرای شایان و منتخب وشمه سرا و کوچکام بود. شیرینی شایان که در رده دوم جدول قرار داشت فقط نیاز به پیروزی داشت تا به بازی فینال صعود کند و در حالی که همه فکر می کردند تیم شایان براحتی از سد تیم وشمه سرا خواهد گذشت ولی برخلاف حدس همگان حمید شعبان زاده مربی تیم وشمه سرا در حالی که نتیجه بازی هیچ تاثیری در جایگاه این تیم در جدول نداشت برای اعاده حیثیت خود و تیمش و از همه مهمتر برای دفاع از حیثیت مردم وشمه سرا بازیکنان تیمش را با انگیزه راهی میدان کرد و تمام تلاش خود را کرد و مردانه جنگید تا تیمش بازنده دیدار نباشد.

ماسال نیوز حمید رضا شعبان زاده

بازی کاملا محتاطانه از سوی هر ۲ تیم در جریان بود که تیم وشمه سرا با گل بازیکن خوش اخلاق خود یعنی مجتبی فاطمی از حریف خود پیش افتاد. تیم شیرینی شایان که با این گل دیدار فینال را از دست داده بود بر حملات خود اضافه کرد و توانست گل تساوی را به ثمر برساند. در دقایق پایانی بازی نیز شیرینی شایان بشدت حمله می کرد ولی درخشش گلر جوان وشمه سرا احمد رضاپور مانع گلزنی این تیم شد تا بازی با حساب ۱-۱ به اتمام برسد. تیم شیرینی سرای شایان با این تساوی ۲۶ امتیازی شد و باید منتظر دیدار تیم های درخانه و کیشه خانی می ماند تا در صورت نتیجه نگرفتن تیم درخانه، به دیدار فینال صعود کند.

بازی سوم بین تیم های زنده یاد حامد سعیدی درخانه و شهدای کیشه خانی و چسلی برگزار شد که تیم درخانه با توجه به تساوی تیم شیرینی شایان و باخت تیم لوحه سرا با برد در این دیدار می توانست به فینال صعود کند. درخانه از همان ابتدا مانند اکثر بازی های خود در این فصل بازی را تهاجمی آغاز کرد و کاملا بر حریف مسلط شد و توانست ۲ گل هم به ثمر برساند ولی بعد از این تیم کیشه خانی و چسلی به خود آمد و برای جبران نتیجه توپ و میدان را در اختیار گرفت و موقعیت های بسیار خوبی را هم روی دروازه حریف خلق کرد اما در نیمه دوم بازهم تیم درخانه بود که از توانست از موقعیت های خود بهتر استفاده کند و ۳ بار دیگر دروازه حریف را باز کند تا بازی با حساب ۵-۰ به نفع تیم درخانه به پایان رسد.

ماسال نیوز


با احتساب این نتایج، ساعت ۱۸ روز دوشنبه ۱۸ خرداد ۹۴  دیدار رده بندی بین تیم های شیرینی سرای شایان و امید لوحه سرا و دیدار فینال ساعت ۱۹ بین تیم های زنده یاد سعیدی درخانه و دهیاری گیله سرا برگزار خواهد شد.

ماسال نیوز
 

گزارش از مرتضی حقیقت
انتهای پیام/


تست
تست