جمعه ۳۰ مهر ۱۴۰۰ , 22 October 2021
تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن ۹۱
ساعت انتشار : ۱۱:۰۸ ق.ظ
چاپ مطلب

۴۵ پروه عمرانی شهرستان ماسال به بهره برداری می رسد

فرماندار ماسال گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، ۴۵ پروژه عمرانی در شهرستان ماسال با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریالبه بهره برداری می رسد.

ماسال نيوز

به گزارش پايگاه خبري و تحليلي ماسال به نقل از شبستان، فرماندار ماسال گفت: همزمان با ایام الله دهه مبارک فجر، ۴۵ پروژه عمرانی در شهرستان ماسال با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریالبه بهره برداری می رسد.

سید رضا جواد پور، فرماندار ماسال،  با بیان اینکه ۴۵ پروه عمرانی این شهرستان همزمان با دهه فجر به بهره برداری می رسد، اظهار کرد: این تعداد طرح عمرانی در ماسال با اعتباری بالغ بر ۱۷۰ میلیارد ریال افتتاح می شود.

وی تعداد دستگاه های اجرایی افتتاح پروژه های عمرانی را ۱۱ دستگاه عنوان و خاطرنشان کرد: افتتاح شبکه فرعی آبیاری، اصلاح ساختار شالیکوبی و بسته‌بندی برنج و راه‌اندازی ۲ واحد شرکت تعاونی از جمله این طرح هاست.

جوادپور اجرای ۲ طرح هادی در روستاهای طاسکوه و اسطلخ‌زیر و افتتاح ۳۹۱ واحد مسکن خودمالکی از پروژ های بنیاد مسکن شهرستان را از دیگر پروزه ها ذکر کرد و افزود: طرح‌ تامین آب شرب روستاهای اولم و معاف توسط شرکت آب و فاضلاب روستایی نیز مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

فرماندار ماسال به تقویت ۸ شبکه برق رسانی روستایی توسط شرکت توزیع برق در این شهرستان اشاره کرد و گفت: آغاز گاز  رسانی به ۹روستای شهرستان ماسال و افتتاح سه ساختمان دهیاری و یک پل در بخش شاندرمن نیز از دیگر برنامه های افتتاحی دهه فجر خواهد بود.

وی احداث ۲مدرسه روستایی را از دیگر پروژه‌های افتتاحی عمرانی دهه فجر در شهرستان ماسال عنوان و بیان داشت: ۲ واحد مسکن بهزیستی و ۲۲ واحد مسکن کمیته امداد امام خمینی(ره) در کنار ۶ پروژه آسفالت، بهسازی معابر و سالن ورزشی توسط شهرداری ماسال در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسند.

جوادپور بیان خدمات انقلاب در حوزه اطلاع رسانی را بسیار مهم توصیف کرد و افزود: اگر انقلاب نبود این فرصت خدمت رسانی نیز نبود و این فرصت ها حاصل زحمات رهبری امام راحل و زحمات شهیدان است و نباید با غفلت باعث خسران به خود و انقلاب اسلامی شویم.

وی تاکتیک عمده دشمن را ایجاد شکاف در بین امت و ولایت دانست و خاطرنشان کرد: باید با تمام توان در راه اسلام بکوشیم و با خود سازی و تلاش بیشتر از حضور همیشگی مردم در صحنه ها تشکر کنیم.

تاريخ انتشار پنجشنبه دوازدهم بهمن ماه ۱۳۹۱


تست
تست